Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niunia 456

Oszustwo

Polecane posty

Poznałam faceta przez internet pochodzi z konina ma 27 lat nigdy go nie widziałam dużo rozmawialiśmy pisaliśmy ja bardzo go kochałam on mi mówił to samo zachowywał się tak jak by był bardzo zakochany on jest alkoholikiem i narkomanem kilka razy był na terapi ja mu pomagałam jak mu nie wysłałam kasy zostawił mnie i teraz nie wiem gdzie mieszka ponoć ma kobietę po głosie chyba ma 40 lat ja teraz cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwiazalas sie z nalogowcem, pierwsza glupota

i to przez neta xd i jeszcze wysylalas mu hajs? z choinki sie urwalas? to moze ja ci podam numer konta, wyslij mi tysiaka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Niunia 456 napisał:

Poznałam faceta przez internet pochodzi z konina ma 27 lat nigdy go nie widziałam dużo rozmawialiśmy pisaliśmy ja bardzo go kochałam on mi mówił to samo zachowywał się tak jak by był bardzo zakochany on jest alkoholikiem i narkomanem kilka razy był na terapi ja mu pomagałam jak mu nie wysłałam kasy zostawił mnie i teraz nie wiem gdzie mieszka ponoć ma kobietę po głosie chyba ma 40 lat ja teraz cierpię

Po pierwsze jak można kogoś pokochać nie widząc go ? Była kiedyś taka akcja w tv z jednej strony dziewczynka 12 lat a z drugiej gość 30 podający sią za 14 latka , lej na niego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, FanNaturyzmu napisał:

 

Edytowano przez Jo-asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×