Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
byczq

Dylemat nad prezentem dla chłopaka

Polecane posty

Hej, wszystkim. Muszę chłopakowi kupić spóźniony prezent pod choinkę (święta spędzaliśmy osobno, widzimy się w styczniu). Mam dwa typy, każdy mu się spodoba, były na liście rzeczy, które by chciał, natomiast nie wiem co lepsze.

1. Maszynka do golenia Philips OneBlade Pro QP6510/20;

2. Tenga Flip Zero masturbator.

Facet nigdy nie miał zabawki erotycznej i przymierzał się ostatnio do swojej pierwszej, zwłaszcza, że ja zabawkę dla siebie mam. Również golarka mnie zastanawia, bo czasem jak się ogoli tradycyjną, to jest pozacinany, a jak użyje swojej starej elektronicznej, to jest czasem niedogolony. Za zabawką przemawia jeszcze to, że maszynka jest dość neutralnym prezentem, który może dostać od kogoś innego, chociażby z rodziny. Zabawki erotycznej nie kupi mu nikt oprócz niego samego lub mnie, a trzy stówki piechotą nie chodzą, więc jak będzie chciał kupić sam, to będzie to odkładał bo zawsze te trzy stówki przydadzą się na coś innego.

Którą rzecz byście wybrały i wybrali na moim miejscu? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 3310 napisał:

Obie te rzeczy kup. Za drogo?;)

Ustaliliśmy limit na 250-300 zł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wibratorów w cenie do 150 jak i maszynek. Mnóstwo jest sklepów online oferujących dobre i niedrogie produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę jedną rzecz porządną kupić, niż dwie średnie, poza tym z kwestią masturbatora nie będę dyskutować, nie mam penisa, więc będę bazować na preferencjach swojego faceta, ten po przeczytaniu dużo na ten temat stwierdził, że tu jest najmniejsze prawdopodobieństwo bubla. Z maszynką też nie będę eksperymentować. Mam do wyboru z dziesięć różnych pozycji, jeśli określił które konkretnie, to tego się trzymam. 😉 Zastanawiam się nad tymi dwoma bo wydają się najtrafniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×