Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zandalee-70@o2.pl

KICHANIE I PEŁEN PĘCHERZ

Polecane posty

Oj tak  przekonałam się na własnej skórze że przy kichnięciu można popuścić.

Kiedyś wracałam z pracy  z pełnym pęcherzem ,nic takiego wytrzymam w końcu to tylko parę przystanków tak pomyślałam, zajęłam miejsce siedzące w autobusie i po paru chwilach poczułam że kręci mi w nosie powstrzymywałam to bo wiecie jak teraz reagują na kaszlnięcie lub kichnięcie, w końcu jednak nie wytrzymałam i kichnęłam z całych sił kilka razy w tym samym momencie poczułam  że dwa razy popuścił mi pęcherz, poczułam ciepło i mokro w majtkach, szczęście że akurat miałam okres i podpaska powstrzymała  trochę wilgoci ale i tak wszystko przemokło łącznie ze spodniami ,jedynie dłuższa kurtka uchroniła mnie przed kompromitacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, elma902@o2.pl napisał:

Oj tak  przekonałam się na własnej skórze że przy kichnięciu można popuścić.

Kiedyś wracałam z pracy  z pełnym pęcherzem ,nic takiego wytrzymam w końcu to tylko parę przystanków tak pomyślałam, zajęłam miejsce siedzące w autobusie i po paru chwilach poczułam że kręci mi w nosie powstrzymywałam to bo wiecie jak teraz reagują na kaszlnięcie lub kichnięcie, w końcu jednak nie wytrzymałam i kichnęłam z całych sił kilka razy w tym samym momencie poczułam  że dwa razy popuścił mi pęcherz, poczułam ciepło i mokro w majtkach, szczęście że akurat miałam okres i podpaska powstrzymała  trochę wilgoci ale i tak wszystko przemokło łącznie ze spodniami ,jedynie dłuższa kurtka uchroniła mnie przed kompromitacją.

No to ciekawe doświadczenie okres wkladka cię uratowały 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×