Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hejka dziewczyny potrzebuje porady bo juz nie wiem co robić jestem aktualnie w 14+6 tc i mam strasznie kłucie w podbrzuszu po prawej stronie  tam gdzie jest dzidzius. Martwie sie czy to normalne dopiero mam wizytę w czwartek. Pomocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moga to byc wiezadla macicy.pamietam z mojej ciazy jak mnie bolaly. Ale lekarzem nie jestem i radze skonsultowac to z lekarzem.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Natalia_D napisał:

Moga to byc wiezadla macicy.pamietam z mojej ciazy jak mnie bolaly. Ale lekarzem nie jestem i radze skonsultowac to z lekarzem.pozdrawiam.

No dziękuje bardzo narazie przeszło. Wiec mam nadzieje ze to nic poważnego 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Naciales napisał:

No dziękuje bardzo narazie przeszło. Wiec mam nadzieje ze to nic poważnego 😊

Trzymam kciuki 🤗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłam niestety jasno brązowy śluz przy podcieraniu 😞 jutro lecę do ginekologa przy okazji powiem mu o tym 😞. Mam nadzieję że to nic poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2021 o 20:42, Gratkaa napisał:

Ja zauważyłam niestety jasno brązowy śluz przy podcieraniu 😞 jutro lecę do ginekologa przy okazji powiem mu o tym 😞. Mam nadzieję że to nic poważnego

I jak wszystko porządku?  😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Naciales napisał:

I jak wszystko porządku?  😊

Tak wszystko w porządku ale powiedział bym się lepiej nie przekraczała i więcej odpoczywać mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gratkaa napisał:

Tak wszystko w porządku ale powiedział bym się lepiej nie przekraczała i więcej odpoczywać mam.

No to super lez i odpoczywaj dużo napewno będzie wszystko dobrze 😊 Ja mialam w 6 tc krwawienie i miałam krwiaka ale no wszystko juz ok zero śladu po nim dzidzia rośnie. Chyba po woli ja czuje mam takie smyrniecia od środka no chyba ze  mi sie uroiło cos 🤣😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Naciales napisał:

No to super lez i odpoczywaj dużo napewno będzie wszystko dobrze 😊 Ja mialam w 6 tc krwawienie i miałam krwiaka ale no wszystko juz ok zero śladu po nim dzidzia rośnie. Chyba po woli ja czuje mam takie smyrniecia od środka no chyba ze  mi sie uroiło cos 🤣😂😂

Jak cię dzidzi smyra od środka 😂 to mało prawdopodobne by ci coś się uroiło 😂 pamiętam jak czytałam na poprzednim temacie że miałaś objawy ciążowe i też mówiłaś że ci się coś wydaję więc myślę że i teraz tak myślisz a coś może być na rzeczy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gratkaa napisał:

Jak cię dzidzi smyra od środka 😂 to mało prawdopodobne by ci coś się uroiło 😂 pamiętam jak czytałam na poprzednim temacie że miałaś objawy ciążowe i też mówiłaś że ci się coś wydaję więc myślę że i teraz tak myślisz a coś może być na rzeczy 😂

Hahah no cos w tym jest 🤣😂😂😂. No lekarz mi mówił że mogę szybko czuć dzidzie bo mam na tylniej ścianie łożysko po za tym chudziutka jestem. 😀😀 Ale no powiem ze bardzo dziwne uczucie 😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Naciales napisał:

Hahah no cos w tym jest 🤣😂😂😂. No lekarz mi mówił że mogę szybko czuć dzidzie bo mam na tylniej ścianie łożysko po za tym chudziutka jestem. 😀😀 Ale no powiem ze bardzo dziwne uczucie 😅😅😅

Hehe bardzo dziwne ale też fascynujące zapewne 😂😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gratkaa napisał:

Hehe bardzo dziwne ale też fascynujące zapewne 😂😅

Hahah otóż to  a ty juz który tyg ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Naciales napisał:

Hahah otóż to  a ty juz który tyg ? 

Ja 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×