Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niewidzialna1995

Myślę o nim. . .

Polecane posty

Na wstępie chce zaznaczyć że beda to rozważania w stylu co by było gdyby. Bo mnie to do tej pory zastanawia i co byście zrobiły na moim miejscu ? 

Więc do rzeczy- jakis czas temu poznałam chłopaka- właściwie cudownego mezczyzne z moich snów . Nasza relacja była raczej dość powierzchownA na stopie koleżeńskiej . Miły sympatyczny uroczy kochany dla mnie. Ja także nie chciałam mu się narzucać bo jestem osobą która jeśli nie czuje zainteresowania/zaangażowania z drugiej strony nie wykonuje pierwszego kroku.(chyba że nie wyczułam tego zainteresowania?) ALE chłopak miał dziewczynę a ja nie będę żadnej lasce " odbijać" faceta bo źle bym się czuła z tym faktem i jest młodszy o jakieś 5 lat o ile nie więcej co dla mnie też było jednym z powodów dla których za wszelką cenę starałam się unikać jakiegoś bliższego kontaktu. Z drugiej strony przy nim czułam jak mnie" prąd przechodził" nawet jak stał metr obok mnie .- zawsze mnie zastanawiało jak to możliwe że jedna osoba tak reaguje a druga nic i raz prawie się przy nim zapomniałam -byc może się zorientowal? Ciężko mi to ocenić. Kontakt się oczywiście urwał a ja nie jestem z osób które będą się prosić o atencję tymbardziej że to wydawałoby się zbyt piękne by było możliwe. . . 

I teraz pytanie gdyby w przyszłości spotkała mnie jakaś podobna sytuacja to co byście zrobiły na moim miejscu itd. czy ktoś może się że mną zgodzić że postąpiłam tak jak powinnam ? 

N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×