Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aule

Czy świadkowej wypada pójść samej

Polecane posty

Jakiś czas temu została poproszona przez koleżankę o świadkowanie. Nie byłam z tego powodu zadowolona, jednak zgodziłam się z powodu ogromnej sympatii do koleżanki. Muszę dodać, że jestem samotną 25 latką, nie mam nikogo o czym koleżanka bardzo dobrze wie. Zaproponowała, żebym dla towarzystwa wzięła sobie koleżankę na to wesele. Świadek będzie z narzeczoną, a ja wybieram się sama. Zastanawiam się czy bardzo będzie rzucało się w oczy to, że będę sama, jak to będzie wyglądało itp. Uprzedzam pytania: Nie nie mam żadnego kolegi do towarzystwa, wszyscy znajomi już w związkach, nie klasnę i nie wytrzasnę nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak już się zadeklarowałaś to cóż więcej Ci pozostaje, możesz pójść sama albo faktycznie zaproś kogoś tak dla towarzystwa... 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

W sumie jak już się zadeklarowałaś to cóż więcej Ci pozostaje, możesz pójść sama albo faktycznie zaproś kogoś tak dla towarzystwa... 

Wyjścia już nie mam, ale czym bliżej wesela tym bardziej się tym stresuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, aule napisał:

Wyjścia już nie mam, ale czym bliżej wesela tym bardziej się tym stresuję. 

Wierzę .) może jednak zaproś kogoś wtedy będzie Ci raźniej no chyba, że będzie tam więcej osób które już znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja idealna wręcz dla singla! 🙂 Świadkowanie. Dużo czasu spędzisz w towarzystwie świadka. Nie wiem czym tu się stresować.  Bardzo dziwne przekonanie, że zawsze trzeba iść Z KIMŚ, myślałam, że to już przeżytek. Dwa razy poszłam z ,,byle kim" bo nie miałam z kim. I wiesz co? Nigdy nie najadłam się tyle wstydu co wtedy. Dramat. Po tych sytuacjach zmieniłam myślenie, zwłaszcza, że coraz więcej osób przychodzi sama na różnego rodzaju uroczystości. Trzeba żyć w zgodzie ze sobą, uśmiech i głowa do góry 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Dość skompikowana sytuacja. Można kogoś jeszcze szukać, po prostu...dla towarzystwa. Pewnie że sama możesz pójść to nic takiego 😉 Chodzi o to żeby umilić sobie pobyt na czas wesela 😉 Powodzonka 💛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2021 o 12:39, kasiakasia123 napisał:

Sytuacja idealna wręcz dla singla! 🙂 Świadkowanie. Dużo czasu spędzisz w towarzystwie świadka. Nie wiem czym tu się stresować.  Bardzo dziwne przekonanie, że zawsze trzeba iść Z KIMŚ, myślałam, że to już przeżytek. Dwa razy poszłam z ,,byle kim" bo nie miałam z kim. I wiesz co? Nigdy nie najadłam się tyle wstydu co wtedy. Dramat. Po tych sytuacjach zmieniłam myślenie, zwłaszcza, że coraz więcej osób przychodzi sama na różnego rodzaju uroczystości. Trzeba żyć w zgodzie ze sobą, uśmiech i głowa do góry 🙂 

Oby tak było. Dziękuję za słowa otuchy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, monikapp25 napisał:

Dość skompikowana sytuacja. Można kogoś jeszcze szukać, po prostu...dla towarzystwa. Pewnie że sama możesz pójść to nic takiego 😉 Chodzi o to żeby umilić sobie pobyt na czas wesela 😉 Powodzonka 💛

Właśnie też się boję, że będę siedziała jak kołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Nikt Ci nie rozkaże, natomiast z drugiej strony było by raźniej i milej w towarzystwie. Jeśli nie masz kolegi to na siłę nie ma co szukać, takie moje skromne zdanie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz iść sama! Moim zdaniem nie ma żadnego przymusu żeby zjawić się z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że skoro Twoja przyjaciółka tak bardzo Cię lubi, że chciała żebyś została jej świadkową, to dla czego pośród swojej rodziny, znajomych nie "znajdzie dla Ciebie pary"? Porozmawiaj o tym ze znajomą, może w rodzinie jej narzeczonego albo wśród jego znajomych będzie ktoś wolny. To nie wstyd, że Ty też chcesz się dobrze bawić :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×