Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Nasze dzieci nie moga ginac w Arcahu

Polecane posty

27 września 2020 rok wtedy wszystko się skończyło, poczucie bezpieczeństwa, radość i jaka kolejek stabilizacja.Covid 19, który był sporym problemem stał się nagle niczym w porównaniu do dramatu wojny. Był to zły okres dla każdego żołnierza mój siostreniec stracił zdrowie. Operacja pomoże mu prowadzić wiarę normalne życie, ale nigdy takie jak dawniej mój szfager, który walczył za ojczyzne już nie żyje zgina w pierwsych dniach wojny . Mój syn został preniesiony do Arcahu w październiku. Przerył wile śmierć kolegów, drony i bron chemiczna była celowana w nasze dzieci. Nagle sam Trigades został rany prez. Straszna bron. Długi leczenia i powikłania zagrożenie życia
minęło, ale koszar się nie skończył mój syn zostanie w wojsku i będzie nad służyć w Arcachu. Dlaczego tylu poborowych jest w Arcachu czy zgony wśród chłopców z rolników 2000,2001,2002 nie nauczyły nic naszego rządu naprawde chcemy znisczyć te pokolenie juz i tak wymęczone prez. wojnę. Nigdy nie była tak Dalego od obecnego rządu co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×