Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dsfs

Jaki wzrost do poznawania kobity?

Polecane posty

Mam 28 lat (zawsze byłem sam i jestem jeszcze prawiczkiem) i 183 cm wzrostu ale są tacy co mają po 18 lat i już 196 cm wzrostu to czy nie mam szans takich wzrostem dogonić?
Im więcej wzrostu tym większa szansa na poznanie kobity.
Może jest jakiś inny sposób na większy wzrost pomijając operację. Czy jakimiś sportami dałoby się urosnąć?
Przecież to niesprawiedliwe że komuś nie zależy i jest ogromny i ja z tego co wyczytałem to obojętnie ile bym ćwiczył to tyle musi być. Czy dałoby się jakimś niebezpiecznym sposobem pobudzić kości do rośnięcia?

Mimo wszystko chciałbym mieć więcej wzrostu.

Czy są jakieś zioła albo jakieś sposoby na wydłużenie kości bardzo mi zależy.

Też jestem chudy ważę 70 kg w ubraniu i czy nawet grubas miałby większe szanse dlatego że jest lepiej zbudowany.

Na mięśniach też mi zależy ale na wzroście też.

Gdyby ćwiczyć i jedynie nabierał mięśni i zawsze był tego samego wzrostu to wydają mi się bez sensu takie ćwiczenia.

Może da się jednak mimo wszystko nabrać centymetrów wzrostu.

Czy to jest tak że jak ktoś ma 190 cm wzrostu to ma dużo większy wybór kobit ode mnie?

Czy na forach co piszą że mają 190 i więcej wzrostu to czy to prawda czy tak dla jajców piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Masz 183cm czyli 6 stóp wzrostu jest to akceptowalny wzrost na całym świecie. Chciałbyś mieć 200cm wzrostu? Przecież to jest strasznie dużo. Facet mający 190cm ma większy wybór z tego względu że może mieć wyższą dziewczynę ale twój wzrost też jest dobry. Co ma powiedzieć facet który ma 170cm? Mając taki wzrost też da się normalnie żyć. Jest dużo dziewczyn 160-170cm dla których twój wzrost powinien być wystarczający. Masz problem z zaakceptowaniem własnego wzrostu. Jesteś wyższy niż przeciętny mężczyzna prawie w każdym państwie z wyjątkiem Holandii gdzie średnia wynosi 183cm. Nie załamuj się tylko weź się w garść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×