Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WiolkaKoz

Mialyście doświadczenia z depilacja w DepilConcept w Warszawie?

Polecane posty

Widziałam ze w swoim gabinecie mają fotodepilację, a nie zwykły laser i tak się zastanawiam czy spróbować. Koelżanka do nich chodziła i niby dość dużo trzeba zrobić zabiegów na jedną serię, ale efekty są dobre i w dodatku nic nie boli. Tylko ona ma ciemne włosy, więc pewnie to inaczej niż z moimi jasnymi. Ale z drugiej strony fajnie było by zapomnieć już o maszynce  i mimo to mieć gładkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak ktos sie spodziewa ze 1 zabieg wystarczy i juz pozbedzie sie owlosienia to jest w bledzie. Od razu trzeba zaznaczyc ze tu jest potrzebna seria. Ja potrzebowalam 16 zabiegow i dopiero efekt byl taki jaki chcialam. Bylam o tym poinformowana przez pania z salonu. Poza tym wiadomo kazdy ma inne wlosy jedne sa cinsze i latwiejsze do usuniecia a drugie potrzebuja wiecej czasu. Ale jedno jest pewne nie zaluje tego ze sie zapisalam na zabieg i to ile za nie zaplacilam. Teraz mam spokoj i co jakiś tylko na przypominajće zabiegi chodze by efekt by trwalszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam, wykonałam 10 zabiegów i efekt jest bardzo dobry. Nawet dermatolog poleciła tą metodę bo nie jest szkodliwa przy wrazliwej skorze. Inne metody depilacji moglyby uszkodzic warstwy mojej skory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×