Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przechodzę obecnie załamanie nerwowe, nie mogę liczyć na żadną pomoc , mieszkam w Opolu , nie spożywam alkoholu,nie jestem narkomanem po prostu straciłem wszystko i nie mogę się pozbierać , mieszkam obecnie na dworcu PKP Opole,nie wiem jak długo tutaj jeszcze wytrzymam,są tutaj bezdomni tylko że im jest jedno w głowie alkohol oraz inne środki odurzające osobiście nie mogę na to patrzeć , byłem w dwóch szpitalach w Opolu z obawy o swoje zdrowie, za pierwszym razem dokładnie mnie zbadali na serce i nic złego nie wyszło miałem tam też robiony test na Covid emwyszedł ujemny czyli nie mam ,bardzo chciałem się przenocować w normalnym łóżku i przespałem się tylko dlatego że Lekarka domyśliła się że nie mam gdzie mieszkać, ponownie Wróciłem na PKP bardzo jestem przygnębiony i załamany pisząc tego nie okaże jeden ja wiem jak się czuję, jestem bezdomny i jedynym moim plusem jest to że nie piję i nie ćpam,mam ubezpieczenie FNZ Jednak dłużej tego nie wytrzymam biję się udać do szpitala w Opolu ul Wodociągowa ponieważ z tego co słyszałem wszystkich mierzą tak samo zarówno narkomanów upośledzonych jak i pijaków , moje nerwy są już tak zdruzgotane że nawet nie chce mi się myśleć. Proszę mi pomóc.Antoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Opolu działa przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Opolu, ul. Małopolska 20 A,

tel. 77 4556390-92 (czynny całodobowo).


Tam sie zwroc, powodzenia, trzymaj sie, ktoregos dnia bedzie juz calkiem dobrze :).

Edytowano przez AZS56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon pod ten numer, moze skieruja Cie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię jutro dzisiaj z doświadczenia wiem że nikt nie odbierze , prędzej odbiorą na Wodociągowej w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AZS56 napisał:

Nieznajoma 🙂 a o co pytasz?

Dlaczego mi pomagasz ? Znasz mnie ? Piszę ze zdziwieniem bo takich już nie ma , teraz się troszkę może prześpię na drewnianej ławce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, agent of Asgard napisał:

Miejski Ośrodek Pomocy Bezdomnym i Uzależnionym, Popiełuszki 18, tel. 077 456 27 76

Byłem tam , straż miejska mnie zawiozła nie radzili mi tam spać i okazało się to prawdą , tam panuje wszawica i świerzb ito nikt o nich nie dba poprosiłem żeby zawieźli mnie na PKP , zrobili to i widziałem smutek w ich oczach po drugie nie jestem UZALEŻNIONY ,NIE PIJĘ I NIE ĆPAM , naradzie jeszcze wyglądam normalnie z czasem się to zmieni brak snu,stres ogranicze do bieżącej wody a szczególnie wykańcza psychika ,,,Co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwytaj się pracy żeby zarobić cokolwiek. Ulotki itp pierdoły o które nie tak trudno. Zresztą jak opowiesz o swojej sytuacji ktoś może dać ci jakąś pracę. No i wytrzymaj z bezdomnością do czasu jak będzie ciepło. Wypożycz książkę o survivalu. Jak już jesteś skazany na taki los to doskonal się w swoim fachu powodzenia bo niedługo będę miał podobnie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można Samotny Marzycielu wyjść z takich kłopotów jaki mam czytają wypożyczone książki ???? Co ty piszesz ,tutaj muszę myśleć na razie porobiłem sobie wszystkie badania , jestem zdrowy to jest ważne , teraz muszę się skupić nad szukanie pracy z zamieszkaniem wówczas się polepszy i taki mam perspektywy nie wystarczy marzyć i czytać zresztą już się naczytałem i to sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×