Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wincenty pipka

Kim jest Lary Goro

Polecane posty

Prosze odpowiedziec gdyz pani na biologii sie mnie zapytala i nie znalem odpowiedzi i od tamtego czasu koledzy mnie przesladuja mam problemy psychiczne i chce sie pociac mam ciezka depresje z tego powodu i chcieli mnie zabic prosze powiedziec mi kim jest Lary Goro abym mogl zaznac spokoju i nie musial umierac !!! DAJE NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakim ... ksieciem jaja se robisz ja w depresji siedze okrutniku ...y bezbozniku obys szczeznal w plomieniach ... mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za późno. Spalili mnie w średniowieczu. No ten książę z pociętą twarzą. Ten w tej grze. Zapomniałam nazwy. Chcesz to sprawdzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 3310 napisał:

Za późno. Spalili mnie w średniowieczu. No ten książę z pociętą twarzą. Ten w tej grze. Zapomniałam nazwy. Chcesz to sprawdzę. 

jakiej ... grze na biologii by o grach mowili idoto ...y? ... smieciu ...u dety zgin ... mortal kombat ...u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, no. Mortal Kombat! Uważam, że to psychologiczna analogia, która ma na celu wydobyć z ciebie biologiczne uwarunkowanie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 3310 napisał:

O, no. Mortal Kombat! Uważam, że to psychologiczna analogia, która ma na celu wydobyć z ciebie biologiczne uwarunkowanie.;)

czy ty mnie sluchasz czlowieku? ja mam depresje a ty sobie wspominasz dziecinstwo 🧛‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że cię słyszę. Chichrasz się jak wściekły i niemal zaplułeś monitor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 3310 napisał:

Oczywiście, że cię słyszę. Chichrasz się jak wściekły i niemal zaplułeś monitor. 

jestes rasista? homofobem? nie mam oczu !! pani z biologgi mi wydlubala wiec nie mam monitora smieszku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wincenty chodziło pewnie o Laryngolog-zajmuje się chorobami uszu, krtani, nosa oraz gardła. W zakresie jego specjalizacji znajdują się również kości skroni, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, oskrzeli oraz tchawicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×