Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim0192

Moj chłopak jest fetyszysta

Polecane posty

Witam. Mam pewien problem. Moj narzyczony z którym jestem od roku..  I z nim mieszkam zbierał używane buty kobiet.. dowiedziałam się o tym nie dawno ,gdy na jego telefonie w Internecie wyświetliła się strona z której korzystał z używanymi butami kobiet takie jak spocone  kozaczki i znoszone trampki.  Miał w domu worek z używanymi butami ale tłumaczył że były jego mamy i sióstr. Kazałam mu je wywalić i zrobił to. Kiedyś napisał do kuzynki że zbiera odzież dla biednych dzieci, odzież rozdał ale buty (szpilki sobie zostawił) byliśmy w związku jak to zrobił. Gdy zobaczylam tą stronę wszystko ułożyło się w całość i wiedziałam że to był tylko pretekst do tego żeby zdobyć kolejna parę butów... byłam wslsciekla. On się do wszystkiego przyznał. Nie wiem co robił z tymi butami.. chyba podobał mu się ich zapach.. obiecał że to ostatni raz, ze się zmieni. Wyspowiadał sie z tego i zapisał na terapię. Jego mama mówi że miał Tak od 18 roku życia( teraz ma 25 lat) i sądzi że to choroba. Nie wiem co zrobić, bardzo mi smutno. Wydawało mi się że wszystko jest z nim ok. Ciągle się o to kłócimy, jestem bardzo zazdrosna. Nie wiem czy zakończyć ten związek czy go jakoś  wspomóc w tym. Obzydza mnie że będąc że mną podniecać się do butów innej kobiety . Co o tym myślicie? Co byście zrobili na moim miejscu?:( dodam że mam córkę i chce dla niej jak najlepiej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anonim0192 napisał:

Nie wiem co robił z tymi butami..

🤣🤣🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2021 o 16:52, Anonim0192 napisał:

Witam. Mam pewien problem. Moj narzyczony z którym jestem od roku..  I z nim mieszkam zbierał używane buty kobiet..

niech wyuczy się na szewca. Zaspokoi fetysz i będzie miał dobry, potrzebny fach (ginące zawody) w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×