Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć.

Moja matka stanowczo odradza mi stosowania tamponów argumentując to tym że ona zawsze używa podpasek, dzięki temu jest zdrowa i nigdy nie miewa infekcji  .Cykle miesiączkowe mam od około roku ,do niedawna było wszystko w normie jednak ostatnio mam znaczne zakłucenia cyklu tzn.mam oznaki typowe jak przed okresem zaczyna się od skąpego plamienia i po wszystkim ,natomiast po dniu pojawia się gęsty śluz w kolorze krwi i tak przez około 7-dni.Zastanawiam się czy to może być spowodowane właśnie przez używanie tamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Co do stosowania podpasek czy tamponów zdania są raczej podzielone ,osobiście używam jednych i drugich zwłaszcza na noc tampon +podpaska dla bezpieczeństwa przed przemoknięciem.

Myślę że z czasem wypracujesz sobie odpowiednie i wygodne środki higieniczne.

Przyznaję rację twojej matce że w przypadku tak nietypowego okresu odpowiedniejsze i bardziej higieniczne jest stosowanie podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem, używam tamponów od pierwszej miesiączki i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kubeczek menstruacyjny i podczas treningów i seksu tampony BEPPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nienawidzę podpasek,to sie przesuwa, niewygodnie, z resztą nigdy nie jestem pewna przy podpasce czy nie przecieka, nawet ze skrzydełkami - to nic te skrzydełka nie dają. Ja od jakiegoś czasu kupuję takie tampony z gąbki, są super chłonne i przede wszystkim jest komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używałam kubeczków kilka razy jednak jak dlamnie rewelacji nie ma , mało higieniczne i kłopotliwe przy zmianie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2021 o 14:04, lidka.pl napisał:

ednak ostatnio mam znaczne zakłucenia cyklu tzn.mam oznaki typowe jak przed okresem zaczyna się od skąpego plamienia i po wszystkim ,natomiast po dniu pojawia się gęsty śluz w kolorze krwi i tak przez około 7-dni.

Z tym powinnaś iść do dobrego ginekologa. Mogą to być zaburzenia hormonalne. Ja tak miałam, tylko że dużo bardziej. Co do reszty to zgadzam się z poprzedniczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×