Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ciekawsky

Brak kontaktów seksualnych

Polecane posty

Siema mam 23lata i nie miałem styczności z seksem nie umiem się na niego otworzyć i się z lekka na to zablokowałem.Nie to ze jestem jakimś niedojdą bo mieszkam na swoim w jednym z większych miast,sianko tez umiem zarabiać. Jestem po prostu nieśmiały a myślałem ze z czasem może będzie lepiej ale tak się nie dzieje. Nie jestem nieatrakcyjny  bo zauważam ze podobam się dziewczyną. Zawsze szukałem tej innej ale widzę ze to był błąd bo znajduje się w takiej a nie innej sytuacji. ktoś coś ? zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierz Tindera i Bado : D... Ja mam zaraze do związków i tez lekka nieśmiałość.  Od 13 roku życia bylem w 3, tak ten jak miałem 13 lat tez byl dojrzalszy niz nie jeden w starszym wieku wiec w jakiś sposób go wliczam. Każdy się zakończył w mniej lub bardziej przykry sposób. Więc korzystam z opcji aby wpierw poznać przez neta a później ewentualnie cos myslec. Przetestować ją jak się zachowa w różnych sytuacjach i td, i aby tez samemu przy spotkaniu czuć się bardziej pewnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca działa tak jak nam mówiono że działa. Ja nigdy nie szukałem i nie ukrywałem tego, w dodatku mam problemy w społecznych relacjach z powodu zaburzeń ze spektrum autyzmu i innych towarzyszących. Nie byłbym wstanie zacząć i pchać relacji z dziewczyną, tym bardziej gdybym uważał ją za atrakcyjną. A jednak, z pierwsza dziewczyną byłem od 3 klasy gimnazjum bardzo długo. Później jeszcze 3 poważne związki, przeplatanie z innymi 3ma w których nie potrafiłem się odnaleźć i trochę słabo wyszło bo dziewczyny sądząc że robią dobrze przytłoczyły mnie swoim zaangażowaniem.

Jestem prawie w Twoim wieku, kompletnie niezaradny życiowo, bardzo mocno nadużywałem leków, szczególnie benzo, opioidów i psychostymulantów. Nie wyobrażam sobie zarabiania w normalny sposób bo jedyne kwity jakie robiłem to w mocno nielegalny sposób, i chociaż było tego naprawde dużo to dla dziewczyn jest to zawsze duży minus i strach o chłopaka. Nie da się ze mną wyjść na tradycyjnie rozumianą randke, i trzeba się spodziewać że mogę w każdej chwili od...ic coś ...anego przy ludziach. 

Mam za to wyraźną osobowość i mocny harakter, wygląd napewno też ma w tym duży udział, choć jestem wychudzony i mam sporo samodzielnie wydziaranych dziwnych tatuaży, a z ryja jak dzieciak, to myśle że ogólna atrakcyjność nabiera dodatkowych wartości w skojarzeniu z czymś niestandardowym. Ale najważniejsze dla dziewczyn to inteligentny łeb i ambitne zainteresowania które drążysz do dna, wtedy będą chciały o tym słuchać i wypytywać chociaż nic nie ogarniają, bo tak naprawdę nie o im chodzi. Do tego jak masz jakiś talen do muzyki albo rysunku, to wszystko będzie warte więcej niż samodzielny kwadrat kiedy wystarczająco się wyskillujesz. Pierwsza dziewczyna kiedy dowiadziala się że ostro gram i jestem SemiPro w pewną gre drużynową postanowiła zacząć grać i chciała żebym ja uczył, czyli nawet coś co zazwyczaj uważają za nic nie warte pierdoły może im zaimponować jeśli robisz to naprawdę dobrze.

Olej temat, zajmij się tym co lubisz robić i rób to najlepiej. I znajdą się wartościowe mądre kobiety które nawet jak byś był ćpunem patusem najgorszym się Tobą zainteresują i w dodatku zmotywują do pracy nad sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×