Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Człowieq321

Mam 13 lat i chce być gruby

Polecane posty

Hej, mam 13 lat i chce być gruby bo cała moja klasa jest gruba. Ważę 47 kg przy wzroście 165 cm a chce ważyć 100-105 kg jak cała moja klasa. Już się zastanawiałem nad tym już z miesiąc i faktycznie chce być gruby. Proszę o rady bo średnio chłopiec z mojej klasy wazy 106-116 kg. Na przykład tylko ja z chłopców chodzę na wf ( nie ze go lubię tylko po prostu nie mam na razie zaświadczenia ze mogę nie chodzić na wf jak cała moja klasa) albo jak zawsze w polskich szkołach jest ze z grubym się nie  bawimy to u mnie jest ze z chudym się nie bawimy. Tak więc proszę o rady jak przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chce przytyć, jedz dużo i nie regularnie, często miedzy posiłkami,jak najszybciej załatw sobie zaświadczenie powodzonka ja mam 160 cm wzrostu i 66 kilo chcę przytyć do 75 a może nawet wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Przecież to jest obrzydliwe. Dlaczego chcesz zniszczyć swój wygląd. Jeśli większość klasy jest gruba to świadczy to o już o jakiejś poważnej anomalii społecznej. Czas szybko zleci, szkołe kiedyś skończysz, wasze drogi się rozejdą, a ty zostaniesz ze zniszczonym ciałem. Dziewczyny będą się brzydziły grubym chłopakiem. Pamiętaj, że pewne skutki roztycia się pozostają nieodwracalne, np. rozciągnięta na zawsze skóra, która po schudnięciu rzadko kiedy się wchłania, nogi szybko się koślawią i zostaje to na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle jak ty niby ćwiczysz na tym w-fie sam ? Bo ja to nigdy w życiu się nie spotkałam, żeby cała klasa nie chodziła na wf. To byłoby zjawisko na skale światową chyba i w normalnie działającej szkole na pewno nie pozostałoby to bez odzewu wychowawcy i dyrektora. Byłaby na pewno pogadanka z rodzicami i jakaś z tego tytułu akcja uswiadamiająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.03.2022 o 01:09, Ksantyge napisał:

A tak w ogóle jak ty niby ćwiczysz na tym w-fie sam ? Bo ja to nigdy w życiu się nie spotkałam, żeby cała klasa nie chodziła na wf. To byłoby zjawisko na skale światową chyba i w normalnie działającej szkole na pewno nie pozostałoby to bez odzewu wychowawcy i dyrektora. Byłaby na pewno pogadanka z rodzicami i jakaś z tego tytułu akcja uswiadamiająca.

Generalnie to szkoła ma podejście na zasadzie „to nie nasza sprawa”, aktualnie to dołączyło do nas czworo dzieci i z nimi ćwiczę, do tej pory to ćwiczyłem sam z wuefista chociaż rzadko kiedy był w szkole. Wychowawca również wazy duzo ale jeden chłopak z mojej klasy wazy 190 kg i wszystkie dziewczyny mówią ze jest mega przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×