Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gerwazyli

Ankieta, niestety polityczna

Polecane posty

Czy znacie kogokolwiek mądrego, rozsądnego, wykształconego (wybierz choć jedno z trzech), kto popiera działania rządu PiS z ostanich lat?

Jestem w stanie zrozumieć, że wioskowy głupek, który nie rozumie jak działa świat, ale nagle dostaje parę stówek na wódkę w ramach programu 500+, zostaje zwolennikiem partii rządzącej.  Ale jak ktoś widzi i rozumie co PiS robi, to albo wysyła dzieci do szkoły za granicę, albo sam ucieka wraz z tymi dziećmi, albo jest w ciężkiej panice obserwując niszczony kraj, albo jest zaawansowanym wiekiem emerytem, któremu wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gerwazyli napisał:

Czy znacie kogokolwiek mądrego, rozsądnego, wykształconego (wybierz choć jedno z trzech), kto popiera działania rządu PiS z ostanich lat?

Tak, znam - aczkolwiek nie jest to poparcie bezkrytyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety polityczna? Ja się interesuję polityką i mi się podoba ten temat.

A jeśli chodzi o to czy znam kogoś inteligentnego, kto popiera PiS to napiszę, że nie znam. Po prostu człowiek logicznie myślący nie głosuje na Prawo i Sprawiedliwość, bo to partia szkodliwa dla porządnego obywatela. Pozdrawiam tych, co tak jak ja są przeciwko PiS.

I na koniec dodam, że również jestem przeciwko PO i .nowoczesnej - żebyście nie oskarżali mnie o sympatię do tych partii.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2021 o 13:22, Prawdomówny napisał:

Dlaczego niestety polityczna? Ja się interesuję polityką i mi się podoba ten temat.

A jeśli chodzi o to czy znam kogoś inteligentnego, kto popiera PiS to napiszę, że nie znam. Po prostu człowiek logicznie myślący nie głosuje na Prawo i Sprawiedliwość, bo to partia szkodliwa dla porządnego obywatela. Pozdrawiam tych, co tak jak ja są przeciwko PiS.

I na koniec dodam, że również jestem przeciwko PO i .nowoczesnej - żebyście nie oskarżali mnie o sympatię do tych partii.

I to jest dość smutne.  PiS popierają ludzie inteligentni bezobjawowo, a rozsądnej opozycji nie ma :-( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×