Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Thores Sargsyan 1981-2018

Polecane posty

Dziś mija 3 rocznica śmierci  mojego męża . Thores umarł na skutek wypadku zostawiając nasza rodzinę .Dziś gdy  mamy  czas powojenny  a pokolenie mojego syna dozanło wojny mój strach i zal jest jeszcze większy. Thoresie pilnuj naszego syna i czuwaj nad nim by  wróg już nigdy nie wyrządził mu krzywdy  . Czuwaj nad nysami dziećmi i ich bezpieczeństwem. Nadal chroń Trigaesa który jest w Arcach  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, jesteś kobietą. Wybacz mi moją ignorancję, dopiero teraz sprawdziłam w Internecie, że Ryspsyma to imię żeńskie. Dużo piszesz o wojnie i jej skutkach, dlatego tendenycjnie założyłam, że to pisze mężczyzna. A przecież wojna dotyka obu płci...

Oby czas powojenny przyniósł Ci jak najwięcej wytchnienia duchowego i fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, kurka na maśle napisał:

Och, jesteś kobietą. Wybacz mi moją ignorancję, dopiero teraz sprawdziłam w Internecie, że Ryspsyma to imię żeńskie. Dużo piszesz o wojnie i jej skutkach, dlatego tendenycjnie założyłam, że to pisze mężczyzna. A przecież wojna dotyka obu płci...

Oby czas powojenny przyniósł Ci jak najwięcej wytchnienia duchowego i fizycznego.

amen , Nic się nie stało .Dokładni w swoim kraju jestem Hripsyme ale w Polsce przyjebało się pisownia Rypsyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, kurka na maśle napisał:

Och, jesteś kobietą. Wybacz mi moją ignorancję, dopiero teraz sprawdziłam w Internecie, że Ryspsyma to imię żeńskie. Dużo piszesz o wojnie i jej skutkach, dlatego tendenycjnie założyłam, że to pisze mężczyzna. A przecież wojna dotyka obu płci...

Oby czas powojenny przyniósł Ci jak najwięcej wytchnienia duchowego i fizycznego.

mój syn jest też w wojsku i pełni służbę wojskowa w środę skończy 20 lat dlatego bardzo przeryłam wojnę gdy zgineło 5 tys chłopców i żołnierzy zawodowych

Edytowano przez Rypsyma Sargsan powracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij, proszę, trochę spóźnione, niemniej serdeczne życzenia z okazji Dnia Urodzin Twojego Syna. Oby następna rocznica była dla Was obojga dużo bardziej spokojna, szczęśliwa. 

Jak długo trwa służba wojskowa w Waszej ojczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2021 o 09:27, kurka na maśle napisał:

Przyjmij, proszę, trochę spóźnione, niemniej serdeczne życzenia z okazji Dnia Urodzin Twojego Syna. Oby następna rocznica była dla Was obojga dużo bardziej spokojna, szczęśliwa. 

Jak długo trwa służba wojskowa w Waszej ojczyźnie?

dziekuje 2 lata ale na wilkanoc bendzie w domu z powodu urlopu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugotujesz Mu ryż z rodzynkami? :classic_smile: Gdzieś czytałam, że to bardzo ważne danie na ormiańskim stole wielkanocnym, a to dlatego, że w tej potrawie rodzynki symbolizują chrześcijan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kurka na maśle napisał:

Ugotujesz Mu ryż z rodzynkami? :classic_smile: Gdzieś czytałam, że to bardzo ważne danie na ormiańskim stole wielkanocnym, a to dlatego, że w tej potrawie rodzynki symbolizują chrześcijan.

Z pewnościa , jeszcze nie gotowałam ale bembizmy gotować będzie to piękna Wielkanoc

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×