Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NieprzejrzeniePrzejrzysty

Dziewczyny z Tindera

Polecane posty

Zerwałem ostatnio z dziewczyną więc wróciłem na tę wspaniałą aplikację której nazwę macie w tytule.

Pytanie: dlaczego większość dziewczyn na niej nie interesują związki, a jedynie relacje typu FWB???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolność Tomku w swoim domku. Dzisiejsze relacje są oparte na wirtualnych miłościach. Wszystkim się te światy na siebie nałożyły i nie wiedzą gdzie siedzą i czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to się bierze też z tego, że dziewczyny widząc moje zdjęcia i mój profil myślą że nadaję się tylko do sexu, a nie do związku (192cm wzrostu, ponad 100kg wagi, atletyczna sylwetka)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Zerwałem ostatnio z dziewczyną więc wróciłem na tę wspaniałą aplikację której nazwę macie w tytule.

Pytanie: dlaczego większość dziewczyn na niej nie interesują związki, a jedynie relacje typu FWB???

bo to apka stworzona dla gejów do umawiania sie na sex a nie biuro matrymonialne. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Myślę że to się bierze też z tego, że dziewczyny widząc moje zdjęcia i mój profil myślą że nadaję się tylko do sexu, a nie do związku (192cm wzrostu, ponad 100kg wagi, atletyczna sylwetka)...

brak mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Myślę że to się bierze też z tego, że dziewczyny widząc moje zdjęcia i mój profil myślą że nadaję się tylko do sexu, a nie do związku (192cm wzrostu, ponad 100kg wagi, atletyczna sylwetka)...

nie lubie takich Gracjan Roztocki lepsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak widze takie goła klata to takie a wal sie a Gracjan maluje obrazy, jest nudysta, mozna z nim porozmawiac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Qwerty82 napisał:

No jak wrzucisz z gołą klatą z szatni na siłowni to o czym mamy myśleć

Też takie foty wrzucam co w tym złego ? Laski wrzucają foty z wypiętymi pierdziawami i piszą w opisie że interesuje je stała relacja. 

Na tinderze oceniają Cie pod kątem zdjęć więc jak mam spoko ciało to czemu mam go nie pokazać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Nic złego tylko nie spodziewaj się że potraktujemy takiego gościa jako materiał na związek, ewentualnie w sam raz na raz, no może na kilka razy

Dlatego ja unikam takich zdjęć, ale mimo to dziewczyny widząc opis, to że ćwiczę, oraz zdjęcie - od razu mają myślenie "dobry na raz, no może na kilka razy" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Dziewczyny naprawdę w większości traktują wysokich, muskularnych facetów jako przygodę na jedną noc?

albo divka to jest albo gay jak sie toto obnaza

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W normalnym życiu nitk się nie rozbiera publicznie, więc facet, który pozuje z gołą klatą w lustrze jest żałosny i niepoważny jak dla mnie. Kojarzy mi się automatycznie z zakompleksionym pustakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2021 o 03:01, Leżaczek napisał:

Dostosowują się do łobuzów a cyfroza powoduje że idzie to w tempie geometrycznym.

Nie zdziwił bym się gdyby w slangu loszek chwalły się kogo zaliczyły.

Do łobuzów? :D

Raczej daleko mi do stereotypowego łobuza :)

Dnia 12.03.2021 o 05:48, Pocahontaz napisał:

Bo zobaczyła jak wyglądasz, to chociaz chciała jakieś odszkodowanie za to jakże "przyjemne" spotkanie 🤣

U mnie tinderowe spotkania kończą się tym, że nad ranem laska wychodzi i tylko pisze że na stałe to nie, ale chętnie się ze mną jeszcze "spotka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×