Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nocnylowca12081994

szukam pomocy kobiety

Polecane posty

Czesc.Mam 26 lat .Chcialbym doznac sexu oralnego.Oczywiscie w zamnian to co pannienka sobie za pragnie wiek 16-30 lat >Warszawa lub Ostrowiec sw.Gdybys byla zainteresowana pisz tu lub na mail thenighthanterss@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nocnylowca12081994 napisał:

Czesc.Mam 26 lat .Chcialbym doznac sexu oralnego.Oczywiscie w zamnian to co pannienka sobie za pragnie wiek 16-30 lat >Warszawa lub Ostrowiec sw.Gdybys byla zainteresowana pisz tu lub na mail thenighthanterss@gmail.com

szukasz na seks nieletniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nocnylowca12081994 napisał:

nieletniej nie ale podobo od 16 lat juz mozna z tego co ja wiem

nie jest karane bezwzględnie z kodeksu karnego ale nie znaczy to,  że dziewczyna 16 letnia jest pełnoletnia.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ddt60 napisał:

szukasz na seks nieletniej?

Bo od 16 roku życia ludzie mogą sami decydować czy chcą dobrowolnie uprawiać seks, z kim i kiedy. Co nie zmienia faktu że jest to 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Bo od 16 roku życia ludzie mogą sami decydować czy chcą dobrowolnie uprawiać seks, z kim i kiedy. Co nie zmienia faktu że jest to 🤮

tak ale gdy powie potem rodzicom, że ją jednak przymusił i nagabywał poprzez internet to może przeciw niemu zostać podjęte postępowanie karne, ponieważ mając 16 lat nadal jest nieletnia.

Co innego jak zrobi to z własnym partnerem i to, że było to dobrowolne nie będzie budzić żadnej wątpliwości a co innego jak ktoś będzie namawiał przez internet kusząc jakimiś profitami w zamian "co panienka zapragnie" . Ja na jego miejscu jednak nie namawiałbym na coś takiego osoby poniżej 18 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

tak ale gdy powie potem rodzicom, że ją jednak przymusił i nagabywał poprzez internet to może przeciw niemu zostać podjęte postępowanie karne, ponieważ mając 16 lat nadal jest nieletnia.

Co innego jak zrobi to z własnym partnerem i to, że było to dobrowolne nie będzie budzić żadnej wątpliwości a co innego jak ktoś będzie namawiał przez internet kusząc jakimiś profitami w zamian "co panienka zapragnie" . Ja na jego miejscu jednak nie namawiałbym na coś takiego osoby poniżej 18 roku życia.

Masz racje , mi chodziło o to że nawet jeżeli prawnie wszystko będzie ok to sam fakt moralności po co 26 latkowi 16 latka , szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Masz racje , mi chodziło o to że nawet jeżeli prawnie wszystko będzie ok to sam fakt moralności po co 26 latkowi 16 latka , szkoda gadać.

moralnie namawiać na seks bez miłości szesnastolatkę jest naganne i niskie. Jedynie tłumaczyłoby go gdyby byli parą i kochaliby się oraz on miałby wobec niej poważne zamiary i zadbałby o nią to można byłoby uznać , że taka forma zbliżenia bez penetracji jest ok.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nocnylowca12081994 napisał:

da sie jakos edytowac temat?

Już chyba nie , jedyne co możesz napisać drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, nocnylowca12081994 napisał:

acha .dziwne troche na kazdym forum jest mozliwosc poprawy bledy

Można edytować ale tylko pierwsze parę minut po napisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×