Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

przypomninie o bohaterach

Polecane posty

W czasie wojny byli bohaterami po wojnie  ich rodziny    dziękowały Bogu że przeżyli tą dramatyczną i bardzo krwawą wojnę . Dziś 4 miesiące bo geogenię młodych chłopców nasze władze zapomniały o nich . Żołnierze który przeżyli piłko wojny śmierć swoich kolegów  i niebezpieczeństwo na dal są w Arcach. O ile żołnierze których demobilizacja odbyła się zima 2021 roku  i przerzyli wojnę są już w domu o tyle reszta żołnierzy nadal jest w Arcach . Chłopcy nie maja opoki psychologicznej ,niektórzy są w złym stanie zdrowia . Do grupy naszych współczesnych zapomnianych przez dzisiejsze władze bohaterów należy mój syn . Nad Arcachem nadal wisi widmo wojny Bliskość wroga daje też zagrożenie pojmania naszych bohaterów . Skoro w Arcachu są Rosjanie po co wysyłacie tam poborowych . Czy poklnie chłopców 2000 ,2001, 2002 nie straciło już wystarczająco wspaniałych chłopców czy ci którym zaczadzimy istnienie naszego kraju nie powiń wrócić do swoich domów . Jak trzeba być nieczułym by tego nierozumie . Dla naszych dzieci wojna nie skończyła się ,ani się im w koszmarach i już całe życie będą cierpieć . Ja  jako matka żołnierza zawiodłam się na naszej władzy . Perz 44 dni i 44 noce dramatu stresu o życie mojego syna , przez 44 nieprzespane noce cierpiałam i modliłam się aby Bóg i jego mi nie zabierał bo bym tego nie przeżyła . Potem gdy był rany  czuwałam nad jego łózkę nadal się modliłam a sytuacja była zła . Dziś gdy Trigades  padł ofiara bezlitosnej procedury poboru której nikt nie chce zimnic . Szybko nasze władze zapominały o bohaterach ,jest to bardzo smutne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×