Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anonimowa baba

skąd wiedzieć czy jeszcze coś do niego czuje?

Polecane posty

cześć:) to mój pierwszy post tutaj, mam nadzieję, że nie będzie za dużo hejtu tylko pomocne odpowiedzi. otóż jestem z chłopakiem już 2 lata ale ostatnio nie czuje się dobrze ze sobą- poprzez co ciągle go odpycham, nie odpisuje na jego wiadomości, nie chce się spotykać- chce po prostu być sama. poprzez pandemie nie widywaliśmy się zbyt często, więc próbowaliśmy więcej pisać, rozmawiać ale w końcu to wszystko zaczęło mnie przytłaczać, zaczęłam potrzebować przestrzeni i to sporej. chłopak czasem szanował moje zdanie, dawał mi czas- natomiast są też takie momenty, w których spami mi, pyta czemu nie odpisuję, mówi że go olewam ale chodzi własnie o to że potrzebuje czasu sama ze sobą i on nie może tego uszanowac. ostatnio był taki czas gdzie dwukrotnie próbowałam z nim zerwać a powodem było to, że nie czuje się dobrze w tym związku, bo jesli nie kocham siebie to jak mam poświecać uwage, czas i miłość drugiej osobie?kiedyś wszystko było łatwiejsze, natomiast teraz jest tyle komplikacji. dodam też, że zaczęłam zwracać uwage na innych mężczyzn- nie zdradzałam, nie randkowałam- ale w mojej głowie rodziły się jakieś myśli, że chciałabym zmienić obecnego partnera. sama nie wiem co czuje, ponieważ raz wszystko jest wspaniale, czuje że go kocham i nie chce go stracić- natomiast są też sytuacje gdzie po prostu ogromnie mnie irytuje i nie chce z nim rozmawiać nawet przez pare dni. nie wiem sama co z tym zrobić, nie chce wybrać źle, bo wiem , że on strasznie się stara, ale ja chyba tak już nie umiem, chyba straciłam to zaangażowanie, które miałam na początku tego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziczałaś przez pandemię jak wielu. Z nadejściem normalności zapanuje normalność w Tobie i sobie wszystko ułożysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wariete napisał:

Zdziczałaś przez pandemię jak wielu. Z nadejściem normalności zapanuje normalność w Tobie i sobie wszystko ułożysz. 

no troszkę jest w tym prawdy, ale nie wiem ile już tak pociągne. chciałabym w końcu podjąć jakieś działania, żeby nie mieć tego cholernego mętliku w głowie, ale nie mam do kogo sie zwrócić z jakąś poradą na ten temat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalista, psycholog jest dobrym łącznikiem dla zmęczonej życiem duszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×