Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katsuyoshi

Większy dom z councilu

Polecane posty

Witam. Nasza 5 osobowa rodzina mieszka obecnie w mieszkaniu na drugim piętrze w mały bloku. Mieszkanie te otrzymaliśmy z Councilu w 2014roku kiedy urodziło nam się pierwsze dziecko, wówczas mieliśmy band A ponieważ zostaliśmy bezdomni 3 miesiące przed porodem. Kiedy w 2019roku urodziło się nam 3 dziecko złożyliśmy wniosek o większe mieszkanie/dom . Otrzymaliśmy band C i bidujemy obecnie już 2 lata jak na razie bez efektu. Nasze najstarsze dziecko które w tym roku kończy 7 lat okazało się że jest dzieckiem autystycznym z tego powodu został przyznany mu zasiłek dla osób niepełnosprawnych (DLA) a ja jako że muszę poświęcić więcej czasu niż zdrowemu dziecku został mi przyznany zasiłek dla opiekuna dziecka niepełnosprawnego (CA) Poinformowałam mailowo nasz council o tej sytuacji ale jakby zignorowali sprawę i nawet nam nie odpowiedzieli a jak wiadomo przez Covid-19 większość spraw załatwia się teraz mailowo. Ku nieszczęściu nasza pozostała dwójka dzieci została skierowana przez pielęgniarkę środowiskową (HV) do centrum rozwoju dziecka (CDC) ponieważ starsze dziecko które kończy w tym roku 5 lat ma problemy emocjonalne a najmłodsze które za miesiąc kończy 2 latka nie rozwija się prawidłowo i niestety symptomy , objawy świadczą o tym że też jest dzieckiem autystycznym i czeka nas długa droga obserwacji przez NHS aby uzyskać diagnozę. Nasze najstarsze dziecko było diagnozowane przez ponad 3 lata. Kiedy składaliśmy wniosek o większe mieszkanie/dom council przypisał nam 3bed obecnie mieszkamy w 2bed co jest całkowicie zrozumiałe że 3 bed dla naszej rodziny jest całkowicie wporzadku , zastanawiamy się tylko czy przez obecną sytuację w której się znaleźliśmy z naszymi dziećmi jako że najstarsze dziecko potrzebuje swojej sypialni jest innej płuci od reszty rodzeństwa dodając do tego problemy z pozostała dwójka dzieci nie powinniśmy kwalifikować się no wyższego bandu czy większej ilości sypialni ? Nadal czekamy na jakąś odpowiedź od Councilu który jeszcze nie zaktualizował faktu iż prawnie mamy jedno dziecko niepełnosprawne. Moja rodzina ma przypisaną Family worker która dużo nam pomaga i wspiera a także próbuje działać w sprawie naszego większego lokum . Czy ktoś z was ma podobne może doświadczenia z którymi może się podzielić ?

Edytowano przez katsuyoshi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze najwyzszy czas pomyslec o zabezpieczeniu, sorry nie obraz sie, ale sama widzisz jakie sa nastaly czasy ciezkie i watpie, ze znowu wybindujecie na pierszenstwo, poniewaz wiele ludzi starcilo domy, nawet forlough nie maja i musza zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ultra0violet napisał:

a moze najwyzszy czas pomyslec o zabezpieczeniu, sorry nie obraz sie, ale sama widzisz jakie sa nastaly czasy ciezkie i watpie, ze znowu wybindujecie na pierszenstwo, poniewaz wiele ludzi starcilo domy, nawet forlough nie maja i musza zyc.

Tak się składa że jestem zabezpieczona nie dlatego że mam trójkę dzieci . Każdy ma prawo mieć dzieci tyle ile chce i sorry ale nie tobie oceniać ile kto ma dzieci . Rodziny są różne jedni marzą o jednym dziecku inni chcą mieć 3 lub więcej . Nie oczekuje pierwszeństwa więc jeśli nie rozumiesz mojego postu to proszę nie udzielają się w taki sposób . Nie obrażam się bo nie o to tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, katsuyoshi napisał:

Tak się składa że jestem zabezpieczona nie dlatego że mam trójkę dzieci . Każdy ma prawo mieć dzieci tyle ile chce i sorry ale nie tobie oceniać ile kto ma dzieci . Rodziny są różne jedni marzą o jednym dziecku inni chcą mieć 3 lub więcej . Nie oczekuje pierwszeństwa więc jeśli nie rozumiesz mojego postu to proszę nie udzielają się w taki sposób . Nie obrażam się bo nie o to tu chodzi.

no to po co pytasz sie ludzi o porade. masz problem to twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ultra0violet napisał:

no to po co pytasz sie ludzi o porade. masz problem to twoj problem

O poradę w sprawie czegoś innego a nie w sprawie ilości dzieci  bo to nie jest twoja sprawa kto ile ma dzieci więc jeśli nie rozumiesz pytania to zwyczajnie pomiń post a nie się udzielasz zupełnie nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×