Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DominaRodzina

Ogród

Polecane posty

też uwielbiam prace w ogrodzie ostatnio znalazłam świetny sklep z narzędziami ogrodniczymi to Bass Polska zobaczcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy przed przygotowaniem do sadzenia fikusów warto zaopatrzyć się w kwasomierz do gleby by sprawdzić podłoże ? Mam też pytanie czy trutka na krety będzie dobrym sposobem na pozbycie się niechcianych gości? Czas też najwyższy by zadbać o t...e, czy macie sprawdzony nawóz do iglaków który możecie polecić? Ja chętnie podzielę się moim ostatnim odkryciem a mianowicie znalazłam ciekawe doniczki ozdobne do domu idealnie komponują się z ogólnym wystrojem, w temacie doniczek i nowych roślin to czy możecie wskazać sprawdzony sklep z nasionami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz ogród jest też częścią lasu i w tym roku mokry śnieg narobił dużo szkód wśród sosen.

Na wiosnę będę nasadzał sosny. Może też i brzozy, ale chyba lepiej je sadzić jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do świdośliwy to posadzić ja osobno jak krzew aroni ja posadzilam obok aroni i aronia ja zaglusza. Najlepiej wybrać stałe miejsce żeby nie przesadzać. Polecam też pigwowca japońskiego i pigwy bezproblemowe krzew i drzewka podobnie jak aronia

Od siebie polecam to miejsce:

https://www.podkarpackiesady.pl/22-jagody

Mońża tam znaleźć róznego rodzaj odmiany krzewów owocowych do ogrodu, Powinni na miejscu dobrać odpowiednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×