Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Prawdomówny

Uważam że obowiązek rejestracji kart SIM to spisek rządu

Polecane posty

Tak uważam, jak napisałem w tytule - obowiązek rejestracji kart od telefonu czyli SIM to spisek partii politycznej, która nami rządzi. Kłamie się nam że to dla bezpieczeństwa a w rzeczywistości po to, żeby uprzykrzyć ludziom życie. Kiedyś to było tak, że wystarczyło kupić starter i już można było używać karty, a obecnie to dodatkowo trzeba rejestrować w imię pseudobezpieczeństwa. Serio ktoś z Was wierzy w to, że ta rejestracja jest dla naszego dobra? Tych co uważają, że dzięki tej megakretyńskiej przymusowej rejestracji kart SIM będzie więcej bezpieczeństwa uważam za ludzi pozbawionych logicznego myślenia. Zdecydowanie jestem przeciwny temu obowiązkowi i nie dam sobie wmówić że to dla naszego dobra.

Edytowano przez Prawdomówny
Nowe info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2021 o 14:10, Prawdomówny napisał:

Tak uważam, jak napisałem w tytule - obowiązek rejestracji kart od telefonu czyli SIM to spisek partii politycznej, która nami rządzi. Kłamie się nam że to dla bezpieczeństwa a w rzeczywistości po to, żeby uprzykrzyć ludziom życie. Kiedyś to było tak, że wystarczyło kupić starter i już można było używać karty, a obecnie to dodatkowo trzeba rejestrować w imię pseudobezpieczeństwa. Serio ktoś z Was wierzy w to, że ta rejestracja jest dla naszego dobra? Tych co uważają, że dzięki tej megakretyńskiej przymusowej rejestracji kart SIM będzie więcej bezpieczeństwa uważam za ludzi pozbawionych logicznego myślenia. Zdecydowanie jestem przeciwny temu obowiązkowi i nie dam sobie wmówić że to dla naszego dobra.

To wszystko dla naszego "dobra", tak samo jak kagańce, lokdałny, spis powszechny i inne goowna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale na YouTube żeby potwierdzić swoją pełnoletność to trzeba nie tylko się rejestrować, ale również... wysyłać skan dowodu osobistego. Naprawdę. To ma być dla nich dowód na dorosłość. Ale chodzi oczywiście o wyłudzanie danych. Są strony, gdzie jest pytanie o pełnoletność i można kliknąć Tak albo Nie. Wystarczy kliknąć Tak i to wszystko - można przeglądać treści wyłącznie dla pełnoletnich np. o alkoholu. A na YouTube to istny totalitaryzm. Facebook to samo - mnóstwo absurdów, każą wysyłać zdjęcie twarzy dla "bezpieczeństwa", nie musi być widoczna dla każdego, ale trzeba Facebookowi wysłać w imię naszego "dobra" rzecz jasna. Mi kiedyś konto zbanowali, bo stwierdzili, że podszywam się pod znane osoby, choć tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×