Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Smutny czepek

Serce nie boli wszystkie mięśnie wsyztsko mnie boli

Polecane posty

Przed chwilą, lockdown napisał:

Dobrze, że głupota cię nie boli, bo konałabyś w konwulsjach. 😛 

Boli mnie bo miałam atak dziś rano straszny a zawsze mam nerwobóle przy tym teraz leżę niemam siły wstać zdenerwowalam się z 1 powodu bardzo niby nic takiego.a jednak a 2 że dostałam.dzis wolne w pracy też się zdenerwowalam no i sytuacja na forum mnie też denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt poza paroma osobami mnie tu nie szanuje i nie traktuje poważnie lecą ciągle wyzwiska przypominanie mi o tragedii która mnie spotkała i z tego są robione żarty wszechobecna demonicznosc na forum panującą wśród mężczyzn nikt nie jest po mojej stronie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Wiesz co Agatka... zastanawiałem się jak skomentować tego posta, ale to naprawdę ciężkie. Albo nie: pomyślałaś kiedyś, że faceci szanują kobiety, które czasem bywają poważne i z którymi można rozsądnie porozmawiać? Robisz z siebie celowo błazna; pokaż innym swoje drugie oblicze (jeśli je masz), może będzie lepiej 🙂

Ale co ja z siebie robię niby błazna ? Też tu pisałam o literaturze to nikt nie chciał ze mną pisC wtedy. Pozatym to przez moje włosy mnie nie szanują bo mi je fryzjerka zniszczyła i ciągle się z tego śmieją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×