Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Castaway

Ale ze mnie przegryw taki ze nawet ciężko mi o tym pisać!

Polecane posty

Witajcie,  stary -nowy  użytkownik tutaj. Dotąd  nie pisałem o tym ale pora  coś  o sobie  napisać. W paru punktach żeby  zbytnio  nie zanudzac 

-pravvik  kolo  30 tki ,niski, wygląd taki nerda mimo ubioru  raczej sportowego 

-brak pracy  ,brak znajomych, nigdy nie byl na randce z dziewczyną, fobia  społeczna,brak perspektyw życiowych, brak prawka  najczęściej siedzi  w domu odrzucony przez  rówieśników  i społeczeństwo 

-mieszka  z matką w małym  mieszkaniu, nie wyrzuciła  go dlatego  ze jest dobrą  osobą i straciła wcześniej  dzieci...

Czyli juz mniej wiecie  jakie jest moje  życie.  O normalnym  życiu  mogę  tylko pomarzyć. Ze stronh kobiet spotkaly mnie tylko przykre sytuacje. Mógłbym  oczywiście  napisać  jakieś  drobne pozytywy ze jeżdżę  na rowerze,  potrafię  zrobić  60 pompek  czy normalnie porozmawiać  z ludźmi  (nawet  kobietami! ), dość  spora wiedzą ogólna,- ale to są  tego typu pozytywy... 

Raczej  w miarę  was kojarzę,  bo przyznaje  ze  nie jestem tu nowy  ,znam Przemka  i Filipa, i nie sądzę  bym był  w lepszej sytuacji.  Swoich nicków  tutaj jakie miałem  nie będę  podawał  po to by zacząć  świeży  start  i nie dawać  pożywienia hienom  forumowy. Mimo mojego izolacjonizmu chciałbym jednak trochę  pożyć  chociaż tu  na forum  i mieć  jakieś  interakcje z ludźmi.  Niewiele  tego potrzebuje;, ale jednak.  

To tyle na początek :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

Tak ? A ja z facetami miałam nieprzyjemne sytuacje !!!!! Sraka!!!!

Jesteś teraz w związku  i facet o ciebie dba! Nie narzekaj Agatko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

Tak Kamil kocha ♥️

A mnie żadna kobieta  nigdy  nie kochała  i nie kocha  i co ja mam powiedzieć?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To pasujesz tutaj dużo klasy wyższej.

Co do pompek dużo, ja robiłem 80 ale dwa razy po 40 bo mi puchly ręce i nie mogłem się już zgiąć.

Bez siłowni też 40 robiłem ale później po chwili nie miałem sily na więcej niż kilka.

Brzyszkow robiłem 1600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Castaway napisał:

-pravvik  kolo  30 tki ,niski, wygląd taki nerda mimo ubioru  raczej sportowego 

Ja prawiczek po 30 wysoki wygląd rosomaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Castaway napisał:

-brak pracy  ,brak znajomych, nigdy nie byl na randce z dziewczyną, fobia  społeczna,brak perspektyw życiowych, brak prawka  najczęściej siedzi  w domu odrzucony przez  rówieśników  i społeczeństwo  

U mnie też brak pracy bo nie chce brak znajomych bo nie chce,  byłem na kilku randkach, miałem kiedyś dziewczynę. Fobia łobuzów. Perspektywy są, brak prawka. Też siedzę w domu na to się mówi piwnica a jak wbija loszka to kwadrat. To ja ich odrzuciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja prawiczek po 30 wysoki wygląd rosomaka.

Aż sobie wyguglowałam rosomaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Castaway napisał:

mieszka  z matką w małym  mieszkaniu, nie wyrzuciła  go dlatego  ze jest dobrą  osobą i straciła wcześniej  dzieci... 

Też z mamą tylko w dużym mieszkaniu w dobrej lokalizacji. Pokój mam wielkości normalnej kawalerki. Nie wyrzuca też nie wiem czemu chyba lubi mieć z kim gadać bo samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Domi99 napisał:

Aż sobie wyguglowałam rosomaka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Autorze zdefiniuj mi normalne życie bo moja sąsiadka wynajmuje kawalerke wielkości mojego pokoju i musi na to tyrac a zakupy robimy w tym samym hipermarket.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Leżaczek napisał:

Też siedzę w domu na to się mówi piwnica a jak wbija loszka to kwadrat. To ja ich odrzuciłem.

A widzisz i teraz już będę wiedzieć kiedy się mówi piwnica a kiedy kwadrat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet nie czytałam opisu ale użalanie sie nad soba nic nie da w każdej chwili mozna cos zmienic swojm zycju jednak nie każdy ma na to odwagę i chęci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, maxii napisał:

nawet nie czytałam opisu ale użalanie sie nad soba nic nie da w każdej chwili mozna cos zmienic swojm zycju jednak nie każdy ma na to odwagę i chęci 

Sąsiedzi przestawili łóżko stukali mi w rury były służby i ich wyjaśniłem która jest godzina, do 22 można. Łóżko wróciło tam gdzie powinno i już nie stukaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze brakuje żebym musial w mieszkaniu na własność grać w słuchawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Leżaczek napisał:

Sąsiedzi przestawili łóżko stukali mi w rury były służby i ich wyjaśniłem która jest godzina, do 22 można. Łóżko wróciło tam gdzie powinno i już nie stukaja.

kto niechce szuka powodów kto chce sposobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Jeszcze brakuje żebym musial w mieszkaniu na własność grać w słuchawkach.

Jakaš menda już 3 noc chodzi i blokuje , albo nie lubi mnie albo nie lubi jak z ludźmi rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Jakaš menda już 3 noc chodzi i blokuje , albo nie lubi mnie albo nie lubi jak z ludźmi rozmawiam.

Wiem widzę 😕 może przem 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Wiem widzę 😕 może przem 😕

Nie sądze ale nigdy nic nie wiadomo , wczoraj było jeszcze lepiej bo nie dość ze tematy poblokowane to dostałam jednocześnie wiadomość która blokuje całą szkrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Nie sądze ale nigdy nic nie wiadomo , wczoraj było jeszcze lepiej bo nie dość ze tematy poblokowane to dostałam jednocześnie wiadomość która blokuje całą szkrzynkę.

Ja nie dostałem to faktycznie ktoś jest niedojrzaly w stosunku do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czepek nad Bałtykiem napisał:

To kotarba blokuje

Przemek , właśnie z 10 min temu zbanowali mu drugie konto którym blokował tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

A co mu odbiło ????

Cześć ja dopiero spać idę tylko zjem naleśniki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×