Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paloma1987

Sąsiadka kręci się koło mojego męża

Polecane posty

Hej, 

Mam problem, sąsiadka kręci się koło mojego męża, mieszkamy w 1 budynku, jak tylko mąż zdąży wyjść to ona leci z psami, wychodzi z rana o tej porze co on wychodzi do pracy, jak ma wolne to już nie leci o tej porze. Dziwna sytuacja bo ja ani razu się na nią nie natknęłam przez 2 lata, mąż wyjeżdża 7,ja zaraz po nim 7,30. W weekendy juz nie wychodzi o 7 z psami, mąż ma wolne weekendy. Nie wiem co mam o tym myślec o co zrobić żeby się odczepiła, jak rozmawiam z mężem to on nie widzi problemu i mówi że i tak ma ja gdzieś. Mnie by wkurzalo jak by jakiś sąsiad lazil za mną, proszę o porady bo strasznie męczy mnie ta sytuacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ kulfon bardzo śmieszne, pytam poważnie bo strasznie mnie to irytuje. Nie jest to jednorazowa sytuacja ani przypadek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Paloma1987 napisał:

@ kulfon bardzo śmieszne, pytam poważnie bo strasznie mnie to irytuje. Nie jest to jednorazowa sytuacja ani przypadek 

A co niby mamy Ci doradzic? Przeprowadzcie sie jak Ci to tak bardzo przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ kulfon Czy mam z nią porozmawiać czy wymusić na mężu aby ją jakoś zniechcecuc do siebie czy olać, czy faktycznie przesadzam. Chciałam się doradzić 

Edytowano przez Paloma1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Paloma1987 napisał:

@ kulfon Czy mam z nią porozmawiać czy wymusić na mężu aby ją jakoś zniechcecuc do siebie czy olać, czy faktycznie przesadzam. Chciałam się doradzić 

Olej to, jak będzie chciał to i tak Cie zdradzi seks można teraz dostać wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@18 karat wolałabym jednak nie dopuścić do takiej sytuacji i wiedzieć jeśli coś kręci na boku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kulfon napisał:

A co niby mamy Ci doradzic? Przeprowadzcie sie jak Ci to tak bardzo przeszkadza.

Ja bym olala, przeciez jak on Cie nie chce zdradzic to nie zdradzi, a jak chce to zdradzi. lepiej sie zastanow nad soba dlaczego sie przejmujesz takimi bzdurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

Zaproponuj mezowi trojkacik z  z sasiadka 🙂 i polec aby ja zbajerowal na to 🙂  Poznacz czy go kreci  a jak kreci to kochaj sie z nim 2x czesciej to zapomni o sasiadce:)

@marinero on będzie wiedział że to podstep xd wie że w życiu bym się nie zgodziła na trójkąt, to odpada, od razu wyczuje podchwytliwe pytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko w przaśnym umyśle przychodzą takie rzeczy do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

Kastracie! Michał się o ciebie pytał

Spier.dalaj ...ko masz serio coś z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Zluzuj majty, dzisiaj pryma aprylis 😄

Ta jasne, ona tak cały czas potrafi aż mnie krew zalewa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, 18karat napisał:

Ta jasne, ona tak cały czas potrafi aż mnie krew zalewa xD

ach ta "Mroczna Triada", a drażliwośc i nerwowość jak u malutkiej dziewczynki. 😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paloma1987 napisał:

@ kulfon Czy mam z nią porozmawiać czy wymusić na mężu aby ją jakoś zniechcecuc do siebie czy olać, czy faktycznie przesadzam. Chciałam się doradzić 

Po co zawracać sobie głowę skoro mąż mówi że go to nie interesuje. Pewnie w ogóle nie zwraca na nią uwagi a Ty przeżywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 18karat napisał:

Ta jasne, ona tak cały czas potrafi aż mnie krew zalewa xD

Bo masz słabą psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 16:00, Paloma1987 napisał:

Hej, 

Mam problem, sąsiadka kręci się koło mojego męża, mieszkamy w 1 budynku, jak tylko mąż zdąży wyjść to ona leci z psami, wychodzi z rana o tej porze co on wychodzi do pracy, jak ma wolne to już nie leci o tej porze. Dziwna sytuacja bo ja ani razu się na nią nie natknęłam przez 2 lata, mąż wyjeżdża 7,ja zaraz po nim 7,30. W weekendy juz nie wychodzi o 7 z psami, mąż ma wolne weekendy. Nie wiem co mam o tym myślec o co zrobić żeby się odczepiła, jak rozmawiam z mężem to on nie widzi problemu i mówi że i tak ma ja gdzieś. Mnie by wkurzalo jak by jakiś sąsiad lazil za mną, proszę o porady bo strasznie męczy mnie ta sytuacja 

A co ona nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 16:00, Paloma1987 napisał:

Hej, 

Mam problem, sąsiadka kręci się koło mojego męża, mieszkamy w 1 budynku, jak tylko mąż zdąży wyjść to ona leci z psami, wychodzi z rana o tej porze co on wychodzi do pracy, jak ma wolne to już nie leci o tej porze. Dziwna sytuacja bo ja ani razu się na nią nie natknęłam przez 2 lata, mąż wyjeżdża 7,ja zaraz po nim 7,30. W weekendy juz nie wychodzi o 7 z psami, mąż ma wolne weekendy. Nie wiem co mam o tym myślec o co zrobić żeby się odczepiła, jak rozmawiam z mężem to on nie widzi problemu i mówi że i tak ma ja gdzieś. Mnie by wkurzalo jak by jakiś sąsiad lazil za mną, proszę o porady bo strasznie męczy mnie ta sytuacja 

A co ona nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×