Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo75

ON TAK ONA NIE

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Mam 46 lat ,jestem pełen energii ,kończę pracę w  swoim zawodzie i chciałbym  zmienić coś w swoim życiu. Zapracowałem na dosyć dobry dochód pasywny  Jestem człowiekiem wolnym finansowo i chcę by moja druga połówka też  w tym uczestniczyła. Teraz pracuje 12h dwa dni i dwa dni ma wolne , urlop musi planować i nie więcej niż 2 tyg.   Chciał bym wyjechać do z kraju i otworzyć mały biznes SRI LANKA , niestety druga połowa  jest od początku sceptycznie nastawiona  Co robić?   

Edytowano przez Pablo75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Hotelik B&B Nie jest to jednak najważniejszą rzeczą która mnie tam ciągnie Przede wszystkim klimat i zdrowe jedzenie a w dzisiejszych czasach w  dobie śmieciowego jedzenia EU  a tym bardziej po 40-ce Tam jeszcze uprawiają warzywa czy owoce  bez chemii Pozdrawiam i dziękuję za szybką odp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piękne marzenie oby się spełniło 😉 nie wiem jednak co doradzić każdy się boj zmian i ryzyka ale można pokazać że ma się dobry plan który wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, maxii napisał:

piękne marzenie oby się spełniło 😉 nie wiem jednak co doradzić każdy się boj zmian i ryzyka ale można pokazać że ma się dobry plan który wypali.

Rozumiem że większość ludzi obawia się ryzyka tu go niema. Oboje mielibyśmy zabezpieczenie finansowe, ponieważ mam wpływy co miesięczne. Żona pracuje tu w Polsce ,lubi  swoja pracę ale wiem że jest to praca wyczerpująca ,bo czasami gdy koleżanka jest na urlopie ona ciągnie kilka dni pod rząd po 12h . Tam na Sri Lance nie musiała by pracować ale mogła by się zajmować czym chce Jedynym jej argumentem jest fakt że zostawiła by rodziców z którymi widzi się raz na pół roku i córka która w przyszłym roku kończy szkołę podstawową  Może naukę kontynuować tam lub zdalnie jej wybór Macie jakieś pomysły jak rozwiązać tą sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×