Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niska06

Antykoncepcja skrócenie przerwy

Polecane posty

Zaznaczę, że zmagam się z nerwicą i atakami paniki

Dlatego od 5 rano już nie śpię i się denerwuje

Zacznę od tego, że 10 marca wzięłam ostatnią tabletkę z blistra i chciałam skrócić swój okres, więc przerwa trwała 7 dni zamiast 4 dni, dostałam okres i wszystko było Oki.

Dnia 22 marca wzięłam tabletkę 1,5h później a wieczorem uprawiałam seks z chłopakiem. Chodzi o to, że wsadził penisa jakieś 4 czy 5 razy bez prezerwatywy (nie doszedł), po czym założył gumkę.

Teraz kolejna rzecz dnia 4 kwietnia brałam ostatnia tabletkę z blistra i znowu chciałam skrócić sobie okres, więc następne opakowanie zaczęłam 7 kwietnia, przerwa trwała 2 dni. Okresu do dziś nie dostałam (ZAZNACZĘ, ŻE OKRES ZAWSZE DOSTAJE 5 DNIA PRZERWY).

I kończąc tą żałosną opowieść.. Nigdy nie uprawiamy seksu bez gumek, zawsze mamy gumki + biorę tabletki
Ale odwala mi przez ten brak okresu, choć przeczytałam w internecie, że poprzez skrócenie przerwy okres może nie wystąpić.
Ale przecież przy 4 dniach przerwy wystąpiło krwawienie.

Dodam na końcu posta, że wiem, że to nie jest okres tylko krwawienie z odstawienia.

 

Biore tabletki marvelon, na których ulotce napisane jest, że takie skrócenie jest możliwe oraz, ze może właśnie wtedy nie wystąpić krwawienie z odstawienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uspokoj się, jesli chcesz mieć pewność, że nie jesteś w ciąży polecam test ciążowy, może psychoterapia? ja tez mam lęk przed ciąża, używam cyclotest myWay komputer cyklu i zabezpieczenie mechaniczne, ale to mi daje jednak pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli mogę doradzić, to uważam, że zamiast gumek pewniejszą ochronę daje diafragma, ja osobiście korzystam z diafragmy Caya. Poczytaj, jest dużo info w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2021 o 00:35, Sarsaqw napisał:

Ja jesli mogę doradzić, to uważam, że zamiast gumek pewniejszą ochronę daje diafragma, ja osobiście korzystam z diafragmy Caya. Poczytaj, jest dużo info w necie

potwierdzam, błona Caya jest spoko, ja generalnie nie kupuję już gumek bo mam tę diafragmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie termometr owulacyjny MySense, myślę, że w twojej sytuacji by się akurat nadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×