Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
cartesius

Problem z dziewczyną która nie jest gotowa na związek

Polecane posty

Cześć dużo czytam forum lecz dopiero teraz odważyłem się napisać osobiście. Poznałem dziewczynę na portalu randkowym i pisało nam się super od jakiś 3 tyg. Mamy wspólne zainteresowania, poruszaliśmy nawet kwestie modelu rodziny ile bym chciał mieć dzieci itp, wczoraj miałem się z nią spotkać do spotkania nie doszło, ponieważ wolała iść z koleżanką na piwo, ja napisałem że jest mi przykro z tego powodu i że tak się nie robi, miało być to nasze pierwsze spotkanie, wczoraj wieczorem odpisała mi że to nie ma sensu, nasza znajomość, to ja napisałem że pewnie jest ktoś i że ja już jestem niepotrzebny a ona mi odpowiedziała, że tylko ze mną rozmawiała i że poprostu nie jest gotowa na związki i takie relacje. Dziś wstałem i rozmyślałem nad tym wszystkim że może warto by było o nią jeszcze zawalczyć ale wszyscy moja Mama i Siostra cioteczna oraz przyjaciel mi odradzają i twierdzą że mnie w wałka robi i żebym sobie darował, a wewnętrzny głos mi podpowiada żebym się nie poddawał tylko o nią zawalczył. Takie myśli mi przejawiają a może to ta jedyna tylko trzeba się postarać, ale też nie chce być natarczywy. Pomoże ktoś ? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×