Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Java

Kamerzysta czyli Kamuś i znęcanie się nad niepełnosprawnym intelektualnie chłopcem...

Polecane posty

Kamerzysta i jego ekipa znęcali się nad NIEPEŁNOSPRAWNYM intelektualnie chłopcem w filmie "JAK DALEKO POUSNIE SIĘ ZA PIENIĄDZE"

Nazywali go np. poj*bem 

Drodzy czytelnicy forum, proszę zgłaszajcie film jak i kanał. Moim zdaniem sprawą powinien zająć się sąd, i prokuratura. To jest niedopuszczalne... 

A co wy sądzicie w tej sprawie? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie to zobaczyłam. To całe środowisko tego gościa jest chore. On wiadome jest tam szefem, ale wszyscy się z nim zgadzają. Przecież na tym filmiku było minimum kilka osób i każdy się zgodził na takie traktowanie tego kolesia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś na bank jest jakimś psychopata, to jest niemożliwe, zeby normalny dorosły człowiek wpadał na takie pomysły i jeszcze to wrzucał do neta 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i czas na nowe informacje w tej sprawie. 

Kamerzysta przebywa w areszcie ponad miesiąc! Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. 

Powiem szczerze jest mi przykro patrzeć na dzieci, które piszą komentarze typu "Kamus wruć bedziemy tesknic" (Błędy specjalne) Ale to również wina rodziców za to, że nie kontrolują swoich dzieci w Internecie. 

@glos rozsadku Ten wariat pisał do niepełnoletnich dziewczyn. Wszystko wyciekło po tej dramie z Agatą (Fagatą). 

Dziwne, że wtedy nie zajęła się nim policja. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film został usunięty, a kanał zbanowany! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2021 o 18:25, Milutka napisał:

Ktoś wie z jakiej rodziny pochodzi kamerzysta i ta jego banda. Wierzyć się nie chce, że dorosły chłopak ma tak pusto w łepie? Ja rozumiem jakby miał 16 lat, ale kuźwa facet 27 letni? 

Niestety wiem tylko, że pochodzi ze Szczecina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że dostanie te 8 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam go jeszcze za czasów ask.fm. Tam kiedyś próbował się wybić, hejtujac popularne osoby na tej platformie. Ech kiedy to było... Czuję się taka stara XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×