Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Devontel

Znacie ludzi którzy ćpają albo sami to robicie?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Każdy kogoś takiego zna, nawet jak nie wie. Sam się nie dawno domyśliłem że znajoma ćpa, choć w życiu bym się tego po niej nie spodziewał.

Edytowano przez HajleSyllasje

Napisano (edytowany)

Dokładnie - każdy takiego znajomego ma bądź zna takie osoby.  A jak nie zna to chociaż raz w życiu widział na oczy.  Chociaż by w pubie albo w pracy , w szkole.  

Edytowano przez Anastazja 94

5 godzin temu, Devontel napisał:

?

Nie, nie znam takich ludzi. Z całych sił staram się stronić od patologii ha tfu

• Haha 1

30 minut temu, *Iskra napisał:

Znam dobrze jedną osobę. Leczyła się ta osoba i bylo okej wiec da sie ale gdy zawirowanie bylo u niej w życiu osobistym to wróciła do tego. Jednak wie że można zerwac z tym i przy wsparciu na pewno zerwie. Samemu gorzej. 

Narkotyki to najgorszy błąd w życiu.  

Ludzie młodzi którzy pobudzacze w szczególności zażywają typu amfetamina / mefedron .. to nawet nie są świadomi w co się pakują. 

Myślą że nad tym panują a w krótkim czasie okazuje się że pogłębia się 

- depresja , nerwica w najgorszym przypadku schizofrenia. 

Koło 5 lat temu byłam w górach z rodzicami. Koło północy dostałam telefon od koleżanki że na działce robili imprezę.  

Chłopak fajny , inteligentny , wysportowany się przekręcił. 

Miał z serduchem ( amfetamina ) sięgnął po kieliszek z wódką i upadł na Ziemię. 

Nie przeżył.  

W 2017 roku - ja już dawno w moim mieście nie mieszkam. 

Koleżanka miała chłopaka , malutka córeczkę mają - Jej facet wymiotował bo organizm się bronił.  Był sam w mieszkaniu. Na zajutrz policja wywarzyla drzwi - zgon. 

W szkole mojej lata temu - towarzystwo dziewczynę z mojej szkoły poczęstowali amfetamina. Ona się źle czuła. Położyła na łóżku. Kilka godzin kostniała z zimna. Oni w innym się dobrze bawili - do rana nie przeżyła.  

Co jeszcze ? Oj sporo w ostatnich latach osób odeszło przez dragi 😪

znaju, ale zle mi sie kojarza, chyba ze cpaja ze spokojem ale nie kazdy tak ma tylko sie robia glosni i nieogarnieci i nie podoba

1 minutę temu, Czepek nad kanałem sułeski napisał:

Ja wzięłam 2 razy w życiu ekstazy i super było włączyłam małe pieski wzięłabym jeszcze raz 

Ja ekstazy nigdy nie brałam.  Ale ziółko spróbowałam dawno temu.  Nie spasowało mi - micha się mi cieszyła non stop i spać mi się chciało 😄😃

2 minuty temu, Czepek nad kanałem sułeski napisał:

Ja palę n uspokojenie do sprzatnka

Ty Agatka wiem że lubisz sobie zapalić 🙂 zioło to jeszcze nie zbrodnia.  Chyba ja to tak odbieram po latach bo mam znajomych którzy alkoholu nie dotkną. Wolą Lolka zapalić w weekend. 

Są spokojni , mają swój świat i swoje kredki.   W poniedziałek rzeczywiśc- robota itp.  I jak tak to działa że wszystko idzie w parze to po co mam kogoś umieralniać. 

Gorsze są twarde dragi.  Nawet sobie ludzie nie zdają sprawy jak im gę/ by wykrzywia.  I jak się zachowują 🤦😆

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować