Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cezary223

Zmarszczki u faceta 22 lata

Polecane posty

Witam od jakiegoś czasu zauwazylem grube zmarszczki tak zwane mimiczne. Bardzo się tym zaniepokoiłem bo mam dopiero 22 lata a te brzegi pod światło sa bardzo widoczne, dodam ze lekkie pęknięcia robią mi się obok ust i oczu. Czy to normalne? W tak młodym wieku? Dodam ze nie dbałem  wgle o cerę raczej od 2 lat prowadzę imprezowy tryb życia i skura mogła się wysuszyc od alkoholu? I nie używania żadnych kosmetyków?. Chciałbym zrobić badania hormonalne ale czy testosteron ma wpływ na skore? A może jakiś inny hormon proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam Cię może masz taką mimikę?

Jeśli chcesz długo fajnie wyglądać to dieta ketogeniczna. Jedz dużo pestek dyni bo one ładnie działają na skórę a przy okazji będziesz dbał o swe krocze 😉 .  Jeśli po 30 będziesz miał ze względu na mimikę zmarszczki a raczej bruzdy i będzie Ci to tak strasznie przeszkadzać to botoks w te konkretne miejsca. Tylko delikatny i nie w obecnym wieku 😉. Odmładza a raczej długo ładnie wyglądają osoby ćwiczące interwały 🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
Dnia 28.04.2021 o 11:49, Cezary223 napisał:

Witam od jakiegoś czasu zauwazylem grube zmarszczki tak zwane mimiczne. Bardzo się tym zaniepokoiłem bo mam dopiero 22 lata a te brzegi pod światło sa bardzo widoczne, dodam ze lekkie pęknięcia robią mi się obok ust i oczu. Czy to normalne? W tak młodym wieku? Dodam ze nie dbałem  wgle o cerę raczej od 2 lat prowadzę imprezowy tryb życia i skura mogła się wysuszyc od alkoholu? I nie używania żadnych kosmetyków?. Chciałbym zrobić badania hormonalne ale czy testosteron ma wpływ na skore? A może jakiś inny hormon proszę o pomoc.

Jak masz delikatna cerę i cienka skórę to musisz krem stosować super nawilżajacy xzy też natłuszczajacy, tylko regularnie codziennie. I to nie muszą  być kremy dla mężczyzn. Nie piszesz jaką masz cerę.     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ze mam łojotokowej zapalenie skory włosy mi się przetłuszczają codziennie, czoło ciagle mam tłuste. Kupiłem jakiś płyn ale po nim to mam za to skute wysuszona wiec chyba zły dobrałem ( kupiłem jakiś z biedry za 4 zł) polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×