Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej a jak usiądę się na świeżej spermie ale chłopak miał spodnie ale były świeżo mokre i ja na to usiadłam i byłam goła i od razu jak z nich wstałam, to wkładał mi palce do pochwy i mogłam mieć dni płodne? To można tak zajść w ciążę? Mam się tym martwić?

Widziałam podobny wątek ale byly tam, różne odp więc wolę też napisać swoj. Proszę o odpowiedź szczera, bez żartów. Rozumiem brak wiedzy i tak dalej. Doczue się. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2021 o 14:05, Idaliaaaa napisał:

Hej a jak usiądę się na świeżej spermie ale chłopak miał spodnie ale były świeżo mokre i ja na to usiadłam i byłam goła i od razu jak z nich wstałam, to wkładał mi palce do pochwy i mogłam mieć dni płodne? To można tak zajść w ciążę? Mam się tym martwić?

Widziałam podobny wątek ale byly tam, różne odp więc wolę też napisać swoj. Proszę o odpowiedź szczera, bez żartów. Rozumiem brak wiedzy i tak dalej. Doczue się. Pozdrawiam 

ooo matko. jak juz probujecie takich zabaw z chlopakiem to warto najpierw o tym porozmawiac? nie wiesz kiedy masz dni plodne? 

co do pytania to watpie ze jestes w ciazy ale na przyszlosc na prawde uwazaj... zainwestuj w tester afrodyty np. i serio uwazajcie bo potem sa same klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam edukację seksualną  i zgadzam się z przedmówczynią zaopatrz się w test owulacyjny Tester Afrodyta do wyznaczania dni płodnych i niepłodnych w 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to albo bierzesz pigułki albo sprawdzasz płodność i zapisujesz. Jak nie ogarniasz tematu, to kup komputer cyklu, polecam Cyclotest MyWay. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wyznaczania dni płodnych polecam niemiecki monitor cyklu cyclotester. Lepiej dokładnie wiedzieć, kiedy są dni płodne, tutaj podstawą jest mierzona temperatura i dane, które sama dodajesz do urządzenia (śluz, leki, choroby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×