Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, moja przyjaciółka ma zdiagnozowane azs. Ciągle się drapie, jej dłonie są w opłakanym stanie ale niestety nic z tym nie robi. Drapie i drapie bo świąd jest straszny ale widzę, że nie chce jej się robić nic na złagodzenie go. Kiedy widzę, że znowu się drapie dyskretnie ją upominam albo łapię za ręce żeby znowu nie robiła sobie krzywdy. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to ogromny świąd ale bardzo chciałabym jej pomóc bo ona po prostu robi sobie rany, które potem ją bolą. Czy upominanie jej w takich sytuacjach jest dobre? I jak mogę jej bardziej pomóc? Poza tym ostatnio podczas oglądania filmu cały czas drapała dodatkowo całe ręce, ramiona, kark. Czy azs mogło się aż tak roznieść czy to po ptostu jakieś kompulsywne drapanie?? Osoby z azs polećcie coś co mogłoby jej pomóc bo bardzo mi zależy na tym żeby choć trochę jej ulżyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście trudny problem... najgorsze jest to, że jak człowiek zacznie się drapać, to trudno się powstrzymać. Mnie po środkach dezynfekujących zrobiły się bardzo swędzące zmiany skórne na dłoniach, farmaceutka poleciła mi Imunoglukan krem i muszę przyznać, że mimo iż byłam sceptycznie nastawiona, to go kupiłam i o dziwo bardzo mi pomógł (wcześniej stosowałam droższy krem który kupiłam w drogerii). Teraz kupuje ten Imunoglukan krem w trójpaku na Allegro i mogę z czystym sumieniem polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×