Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
SebastianDzik

Bezdomny brat. Chce mu pomóc!

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Proszę osoby, które czują się na siłach żeby pomóc o wsparcie. Mam 18 lat uczę się i mam praktyki przez co sam nie mogę wiele zrobić. Wiem, że większość z Was przejdzie obojętnie obok tego ogłoszenia. Ale mam nadzieję, że znajdą się osoby, które wspomogą zbiórkę. 

Pod linkiem (bez spacji): 

Pomagam .pl/CzarneBarwy   

Brat jest bezdomny. Jest skłócony z ojcem dla niego to ojczym przez co ja z mamą jesteśmy bezsilni. Kontroluje nas żeby w żaden sposób mu nie pomóc. Naprawdę obiecuję Wam, że wasza pomoc nie pójdzie na marne. Chce z Waszą pomocą zorganizować mu wyjazd do pracy za granicę. Pieniądze nie są dla nas ważne, ale bez nich nic się nie zdziała. Proszę każdego kto może o nawet symboliczne wsparcie. Wiem, że jest ciężko i żyjemy w czasach gdzie każdy patrzy tylko na siebie, ale jednak mam nadzieję. Proszę a wręcz Was błagam. Brat nigdy nie szukał pomocy jemu jest wstyd a ja chcę z Waszą pomocą coś dla niego zrobić. PROSZĘ.

Z tej bezsilności BŁAGAM o wsparcie..

 

Dodam, że nie odpowiadam w tym temacie. Jak coś proszę kontaktować się za pomocą strony pomagam.. i proszę bez złośliwości.. nikogo nie zmuszam.

Edytowano przez SebastianDzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×