Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Samozdrowie

Brak szczepionek

Polecane posty

Łosice- punkt szczepień sms potwierdzający dzień wcześniej szczepienie. 130km od warszawy- dojazd??? brak na 11.30 chyba trzeba by wyruszyć dzień wcześniej. Więc co. ? Zarejestrowany 24 kwietnia, 73 rocznik how!! szał na 11.05 gdziekolwiek byle się zaszczepić. Prawdę mówiąc myślałem że że może jesień... najpewniej zima. A tu taka niespodzianka. Z chorobą, może nie tak uciążliwą ale bardzo bolesną po miesiącach samokontroli w publicznych miejscach, stosowania się - nie powiem - dla siebie i dla bliskich - do rygoru który człowiek się sobie sam narzucił. W końcu szczepienie... Nie jest łatwo, kryzys w pracy w poprzednim miesiącu szał 134h ale miesiac wczesniej tylko 100h. Naprawdę liczy  się każdy grosz. No trzeba po prośbie do znajomego kolegi - auto- bo nie ma szans dojechać z Ząbek na czas jakąkolwiek komunikacją, chyba że wyjedziesz dzień wcześniej. Ale to nic, wszystko aby się zaszczepić. Ostatnie dwa banknoty na paliwko - jutro jakoś będzie lepiej. Dojeżdżamy na miejsce 11.11 - w bramie sms. Sczepienie przesunięte na 13.05...... No nic. Idę po informację. Pani się pyta czy jestem z daleka... no w sumie tak, jak dla mnie wyprawa za nastepny tydzień jedzenia. Niestety szczepionki dojadą na godzinę 16-tą. Ja na to że chętnie poczekam do 16tej. Pani doktor stwierdziła że nie otworzą paczki dla jednej osoby.... Jeden facet był z Augustowa. To ja się pytam. Po co te Panie tam siedzą??? Aby zaliczyć dniówkę od 7 do 15? nie można było rozesłać sms że z powodu spóźnienia zaczynamy szczepić od 16 do ostatniej szczepionki? Co z ludzmi z całej polski którzy przyjechali na szczepienie????????? Z całym sercem jestem z personelem medycznym który walczy z pandemią. Ale w takiej wyjątkowej sytuacji czy nie można dać coś od siebie? Czy nie można pomóc ludziom którzy się zjechali z całej polski na szczepienie. Wszystko się może zdażyć, korek, wypadek, guma, chory kierowca. Ale jak szczepionki przyjeżdżają trzeba szczepić. Nie siedzieć na tyłkach spijając kawkę i odsyłając ludzi - bo my pracujemy od 7-15. Trzeba brać przykład z ludzi z karetek, ze szpitali którzy walczą o każde tchnienie. Nie wiem - nie życzę nikomu, ale ile osób które się nie zaszczepiły tego dnia mogą się zarazić i zachorować, ile osób wydało ostatnie pieniądze aby przyjąć pierwszą dawkę szczepionki... Co to ma być??? Łosice za Siedlcami, może ktoś przypomni tym Panią przy kawce co to jest empatia, własna inicjatywa i jak wygląda pomaganie. Może Panie napiszą ile zgarneły złociszy na odmawianiu szczepienia. CVID nie zabija tylko od 7-15. Jaką Panie miały dniówkę, bo jak dla mnie powinien przyjść sms że zaczynamy szczepić od 16 do ostatniej osoby umówionej. Zmieniłem termin i miejsce na infolini 989. Trafiłem na super osobę, Pani która przez 30 min szukała mi miejsca w mazowieckim o jak najszybszym terminie. Bardzo żałuje że nie spytałem się o imię i nazwisko bo ta osoba powinna być wyróżniona, mogła odwalić swoją robotę skierować byle gdzie, ale bardzo się postarała aby choć trochę naprawić dla niej niezrozumiałą sytuację z Łosic. Podziękowałem Pani bardzo serdecznie, a tym dwóm Panią z Łosic.... smacznej kawki Pani doktor i pani pielęgniarko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, Samozdrowie napisał:

Może Panie napiszą ile zgarneły złociszy na odmawianiu szczepienia.

Niby kto mialby im za to placic?... 

 

Placone jest, ale personelowi wykonujacemu szczepienia. Juz w ubieglym roku Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji opublikowala dokument pt. Analiza kosztow i wycena swiadczenia polegajacego na szczepieniu przeciw Sars-Cov-2.

Wynagrodzenie jest naliczane za kazde podanie szczepionki. Mozesz o tym przeczytac na oficjalnej stronie internetowej NFZ w zakladce Nabor do Narodowego Programu Szczepien przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 : O co pytaja placowki medyczne?

Edytowano przez kurka na maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×