Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PatrycjaOchalek

Powieszenie biustu dr Furmanek

Polecane posty

hej dziewczyny zwracam się do was z takim pytaniem- czy któraś z was robiła piersi w Czechach u doktora Daniela Furmanka? 

jeśli tak to w jaki sposób się z nim skontaktowałyście? mi odpisał tylko i wyłącznie raz na maila po czym kiedy ja odpisałam mu drugi raz to kontakt całkowicie się urwał..

jeśli będę chciała zadzwonić to dr potrafi posługiwać się językiem polskim? jak długo trzeba czekać na termin i jakie macie wrażenia po operacji u niego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest grupa na Facebooku z operacji plastycznych, może tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja koleżanka ma termin na 28 marca 2022 r.  (opłacona zaliczka u doktora) niestety z uwagi na tragiczną sytuacje, która na nią spadła musi zrezygnować z zabiegu, na który dość długo czekała, czyli -powiększanie piersi.

Koleżanka odstąpi termin, za zwrot zaliczki, którą już wniosła.

Oczywiście wszystko można potwierdzić proszę osoby zainteresowane o kontakt na maila:

agahajduk50@gmail.com

Ze swojej strony dodam ze operowałam się u doktora Furmanka w 2017 roku i jestem zachwycona efektami !!!!! do dziś!!! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest tutaj ktos? 

Potrzebyje adres email do hotelu Trinec. Bylam tam pare lat temu ale nigdzie w necie nie mogr znalezc adresu, a chce tam napisac. Jesli ktos ma, to prosze o namiar i z gory dzieki. Chyba, ze znacie jakis tani hostel w poblizu szpitala? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×