Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Polska - Kraj z którego szło wile pomocy i kraj w którym jedna opcja politycnza dąła mi wilki zawód

Polecane posty

Napisano (edytowany)

To nie jest temat polityczny  , ani mający krytykować jakaś partia polityczną . To powinni robić obywatele Polscy również  Ormianie mniejszość z bogata historią ale ja  jako że z Polski wyprowadziłam się 3 lata temu nie bee zbytni na tym się rozczulać . Powiem tylko tyle   że zachowanie 20 europosłów  jednej opici politycznej kora bardzo często powołuje się na chrześcijańskie wartości    jest perci aborcie i wo gule są to osoby często widywane w kościele i dzis spreciwaij sie powrotowi porwanych dzieci zostawiając ich w Azerbejdżanie na śmierć . Naszczepicie inne partie Polskie jak i reszta Parlamentu zgodziła się na oświadczenie  które ma dac wolnosc . jenca to bardzo czesto poborowi z pokolenia 2000 ,2001 2002 jency to kobiety cywile staruszkowie których najbradzij rozmodleni polityczy w Europarlamencie zostawili na pstwe Losu .

Edytowano przez Rypsyma Sargsan powracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W naszym kraju (jak chyba w każdym) zawodzą wszystkie opcje polityczne, ale masz rację - najbardziej razi, gdy na gest miłosierdzia nie decydują się ci, którzy afiszują się ze swoją religijnością. Inna sprawa, że religijność nigdy nie jest automatycznie tożsama z wiarą i widzeniem Boga w drugim człowieku, szczególnie niezasłużenie uciśnionym. 

Nie znam drugiego dna sprawy zaistniałej w Parlamencie Europejskim, więc nie wypowiem się, przypuszczenia pozostawię dla siebie.

W każdym razie przykro mi z powodu sytuacji, w jakiej znaleźli się Twoi rodacy. Zwłaszcza że wiem o tzw. parku trofeów wojskowych w Baku - wystawienie instalacji z woskowymi figurami martwych i umierających żołnierzy przeciwnika oraz skutych jeńców wojennych to gruba przesada.

Edytowano przez kurka na maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kurka na maśle napisał:

W naszym kraju (jak chyba w każdym) zawodzą wszystkie opcje polityczne, ale masz rację - najbardziej razi, gdy na gest miłosierdzia nie decydują się ci, którzy afiszują się ze swoją religijnością. Inna sprawa, że religijność nigdy nie jest automatycznie tożsama z wiarą i widzeniem Boga w drugim człowieku, szczególnie niezasłużenie uciśnionym. 

Nie znam drugiego dna sprawy zaistniałej w Parlamencie Europejskim, więc nie wypowiem się, przypuszczenia pozostawię dla siebie.

W każdym razie przykro mi z powodu sytuacji, w jakiej znaleźli się Twoi rodacy. Zwłaszcza że wiem o tzw. parku trofeów wojskowych w Baku - wystawienie instalacji z woskowymi figurami martwych i umierających żołnierzy przeciwnika oraz skutych jeńców wojennych to gruba przesada.

Niestety park Trofeów to nie jedyny przejaw antyorminskiego zachowania w Baku jesteśmy w bardzo niebezpieczniej sytuacji szczególnie nasi żołnierze również mój syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×