Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
totalny przegryw życiowy

Podobają mi się dwie dziewczyny, co robić?

Polecane posty

Mam 16 lat, ostatnio spodobały mi się dwie dziewczyny, jedną z nich znam z widzenia, bo ją widuję w szkole. Wydaje się być sympatyczną osobą, ale nie wiem jaka jest dokładnie, bo jeszcze z nią nie gadałem. Jest raczej duszą towarzystwa, bo zawsze jest w centrum uwagi, a ja jestem fest nieśmiały, więc trochę różnica charakterów. Druga za to również jest bardzo ładna, ale nawet jej na oczy nie widziałem nigdy. Wiem jak wygląda tylko dzięki zdjęciu na fb. Dostałem od niej dawno temu zaproszenie do znajomych, ma na facebooku dużo wspólnych znajomych ze mną więc zaakceptowałem. Napisanie do niej i nawet jeżeli relacja by szła to spotkanie z nią nie byłoby problemem, bo mieszkamy w jednym mieście, ale problem jest w tym, że podobają mi się obie. A nie chcę żeby było tak, że któraś w końcu stanie się moją dziewczyną, a będę myślał dalej o drugiej. W mojej opinii byłoby to bardzo nie fair. Co ja mam zrobić? Poradźcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malinka 123 napisał:

Jak Cię tak bardzo zafascynowana to wont, mnie na pewno stracisz jak tego nie skonczysz

What??? XDDD dobre hehe coś Ci się chyba po*ebało delikatnie mówiąc, nie mam kogo tracić bo nikogo nie mam XDDD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malinka 123 napisał:

Biedny chlopaczku masz problem, szkoda że nie potrafisz się przyznac

Nie mam żadnego problemu, to że nie miałem jeszcze żadnej dziewczyny to nic złego. Może to ty masz problem, bo się tak przypieprzasz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×