Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nikita2345

Prezerwatywa

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Cześć, ostatnio rozpoczęłam inicjację seksualna (tzw. Pierwszy raz) z chłopakiem. Zrobiliśmy to pod wpływem impulsu, bo myślę, że ten pierwszy raz musi być naturalny, choć pewnie niektórzy z was myślą inaczej. Jednak zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która nie zsunęła się, nie pękła (po stosunku dla pewności sprawdziliśmy) a zakończenie tego stosunku u mojego chłopaka skończyło się na 'zewnątrz', poza mną, oczywiście nadal był w prezerwatywie. Jestem świadoma, że podjęliśmy ryzyko i liczę się z konsekwencjami, ale jeśli tak to przebiegło to jaka jest możliwość zajścia w ciążę? Był to mój pierwszy raz z antykoncepcja i zakończony poza mną, żeby mieć większą pewność. Jeśli ktoś miał podobnie to proszę o jakąś krótką poradę czy informację, bo jednak chciałbym wiedzieć czy myślę dobrze i nic nie będzie. Dziękuję! 

Edytowano przez nikita2345
Błąd ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. no ja nie widzę szans na ciążę w takiej sytuacji. Skoro była prezerwatywa, dodatkowo wytrysk poza pochwą, to nie ma co się obawiać. Jeszcze możesz sprawdzać dni płodne, jeśli chcesz ułatwienia, to możesz używać monitora płodności (polecam Afrodyta Smart). 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pomagać sobie w wyznaczaniu dni płodnych jakimś urządzeniem specjalistycznym, które uwzględnia wszystkie zaburzenia w cyklu. Polecam cyclotest myway 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestes w ciazy. powinnas tez kontrolowac cykl dni plodnych i nie. ja ci moge polecic tester afrodyty na sline. fajny i latwy w uzyciu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na waszym miejscu zainwestowałabym w bardziej wytrzymałą antykoncepcję np. kapturek naszyjkowy diafragma caya

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze dodam, że jak masz jakiś problem i na szybko szukasz porady, to możesz wejść na portal Naturalna Płodność pl i tam są mega ciekawe artykuły, bardzo pomocne, nie raz znalazłam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×