Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Zawiedzeni Ormianie

Polecane posty

Dziś poczułam  swojego rodzaju niesmak i oburzenie . Po 5 latach poznania pinka Polski wspaniałych ludzi historii i kultury ,po 5 latach w których zglebiłam wie na temat Polskich Ormian na temat Polskiej literatury i historii . Gdy poznawałam polskie jako kraj magiczny piekny . Kraj z którego pochodziła Jan Paweł II kraj w którym  lud pobożny i dobry . Jednak ostatnie dni zawiodły mnie bardzo na politykach jednej opici politycznej . Dzisiejsze spotkanie w Stambule i słowa jakie tam padły ale tez jakie podała telewizja publiczna zawiodły mnie . Ja jednak nie bee pamiętać nigdy Polski jako kraju wspierjacego Turcje i Azerbejdzan , będe pamietac polske jako Polska Jan Pawła II jako Polska gdzie miezka pan Tomasz Lech Buczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co podala telewizja. Natomiast wiem, jak wiele dobrego na temat w/w polityka podawalo radio (Public Radio of Armenia).

Miedzy innymi to, ze zima biezacego roku Tomasz Lech Buczek wyslal do prezydenta Azerbejdzanu wiadomosc, w ktorej zaproponowal, zeby wymienic go na przetrzymywanych i torturowanych jencow ormianskich (bodajze 300).

Fragment wiadomosci  “In the name of eternal truth, faith and love for others. In the name of humanism, I propose the President that my person, Tomasz Lech Buczek, be exchanged for Armenian prisoners of war detained, hamulated and tortured in Azerbaijan. With the condition of their immediate release." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, kurka na maśle napisał:

wiele dobrego na temat w/w polityka podawalo radio (Public Radio of Armenia)

A warto dodać,  że p.Buczek to jeden z wielu Polaków zaangażowanych w pomoc Armenii. Polska od dawna pomaga na różne sposoby. Zarówno rękami polityków, jak i zwykłych obywateli - koncerty, zrzutki, pomoc humanitarna w szerszym znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2021 o 04:37, Rypsyma Sargsan powracam napisał:

poczułam  swojego rodzaju niesmak i oburzenie

jednak nie bee pamiętać nigdy Polski jako kraju wspierjacego Turcje i Azerbejdzan

Ale o co chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Rypsyma Sargsan powracam napisał:

O rezolucje w Europarlamencie

Czyli o to samo, o czym Pani już pisała w sobotę w osobnym temacie? Nie do końca rozumiem Pani rozgoryczenie. Ta rezolucja opiera się głównie na słowach. Czytamy w niej, że Parlament Europejski żąda, wyraża ubolewanie, wzywa, domaga się, przypomina, potępia itp. Z konkretów jest w niej to, aby państwa członkowskie UE wspierały pomoc humanitarną oraz ochronę dziedzictwa - a Polska to przecież robi od długiego czasu i opcja polityczna, do której Pani ma żal, też wspiera Armenię. Nie mam zamiaru bronić polityków, chodzi mi tylko o obiektywne podejście do sprawy.

Zapis rezolucji można znaleźć w Internecie - Rezolucja Parlamentu Europejskiego w sprawie jeńców wojennych pojmanych w czasie ostatniego konfliktu między Armenią i Azerbejdżanem 2021/2693(RSP) 

Edytowano przez niedospana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, niedospana napisał:

Czyli o to samo, o czym Pani już pisała w sobotę w osobnym temacie? Nie do końca rozumiem Pani rozgoryczenie. Ta rezolucja opiera się głównie na słowach. Czytamy w niej, że Parlament Europejski żąda, wyraża ubolewanie, wzywa, domaga się, przypomina, potępia itp. Z konkretów jest w niej to, aby państwa członkowskie UE wspierały pomoc humanitarną oraz ochronę dziedzictwa - a Polska to przecież robi od długiego czasu i opcja polityczna, do której Pani ma żal, też wspiera Armenię. Nie mam zamiaru bronić polityków, chodzi mi tylko o obiektywne podejście do sprawy.

Zapis rezolucji można znaleźć w Internecie - Rezolucja Parlamentu Europejskiego w sprawie jeńców wojennych pojmanych w czasie ostatniego konfliktu między Armenią i Azerbejdżanem 2021/2693(RSP) 

Wsparcie obecnej obici politycznej wydala na zupie dronów od Turcji . Nie wiem co nie podobało się europosłom w tej rezolucji.  Radziła bym każdemu kto uważa odwrotnie zobaczy filmy jak traktowani śą jeńcy. Którzy już dawno powiń być w domu . Zamiast tego Azerscy terroryści  porywają kolejnych jeńców

Edytowano przez Rypsyma Sargsan powracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, o co chodzi. Na defense24 jest artykuł - Sojusz z Turcją jako alternatywa dla układu Waszyngton-Berlin? Niebezpieczny pomysł z dronami w tle [OPINIA].

Mam do Pani prośbę, aby następnym razem pisała Pani konkretnie, co i komu ma Pani do zarzucenia. Pozwoli to uniknąć nieporozumień i niepotrzebnej dyskusji. Sprawa dronów z Turcji doskonale pokazuje, jak dużo prawdy jest w komentarzu @romantyka. Pani oburzenie i niesmak podziela wielu Polaków, w tym ja.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, romantyk1995 napisał:

Dobrze, że ktoś o tym pisze. 

,, Nasi '' politycy od lat psują opinię o polskim narodzie... 

 

W Armenii nadal opinia o Polakach jest bardzo dobra .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×