Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nikita2345

Objawy zapalenia pęcherza czy wczesnej ciąży

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Hej. Dwa dni po pierwszym stosunku z chłopakiem (zabezpieczonym prezerwatywą) miałam stan podgorączkowy, ból gardła i częstomocz. Na samym początku myślałam, że to zwykle przeziębienie, jednak gorączka spadła i od kilku dni mam 36,7 stopni i został tylko ból parcia na pęcherz, częstomocz oraz ból jajników i miednicy promieniujący na plecy i nogi. Trochę stresuję się niechcianą ciążą a te objawy podobne są też do wczesnej ciąży (od stosunku minęło 10 dni), bo niepokoi mnie ten ból jajników i miednicy. Podobno są to objawy charakterystyczne dla zapalenia pęcherza, ale wolę zapytać się na forum czy mieliście podobnie? 

Edytowano przez nikita2345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zapalanie pęcherza jest bardziej prawdopodobne. Jeśli z prezerwatywą było wszystko okej, nie pękła itp. A ro były dni płodne? Bo skoro używasz mechanicznej ochrony, to też warto kontrolować płodność na jakimś pomocniczym urządzeniu, polecam Afrodyta Smart, zobacz sobie w necie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby wykluczyć zapalenie pęcherza pojdź do lekarza POZ. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to nie ciaza, kontroluj sobie czyms cykl, ja uzywam afrodyty smart z aplikacja na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×