Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Evcia

Szukam koleżanki do pogadania....

Polecane posty

Witam, tak jak w tytule szukam koleżanki do pogadania. Ostatnio czuje się bardzo samotna, doszłam do takiego smutnego punktu w swoim życiu, gdzie zostałam zupełnie sama- jeżeli chodzi o życie towarzyskie. Mam 30 lat, partnera i dwójkę dzieci, niedawno przeprowadzilismy sie do domku na wsi, można byłoby powiedzieć, ze nie ma się do czego przyczepić, a jednak samotnosc mnie dobija. Partner rolnik wiec nawet na jego zrozumienie i towarzystwo nie mam w zasadzie co liczyć. zaczynając temat ciągle słyszę czegoś ci brakuje, przecież masz wszystko. Poświęciłam swoje życie, zaniedbałam znajomości głupio myśląc, ze rodzina jest najważniejsza. Jeszcze nigdy nie byłam w swoim życiu tak bardzo zagubiona, samotna i niezrozumiała.

Brakuje mi osoby z którą mogłabym pogadać o wszystkim, otwarcie bez skrępowania. Która mnie wysłucha, pośmieje się a kiedy będzie trzeba nawet popłacze. wiem ze treśc mojej wypowiedzi może nie brzmi zbyt zachęcająco, ale mogę zapewnić ze żadna ze mnie wariatka  :classic_rolleyes::classic_biggrin:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×