Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Armenia kraj w którym tradycja nie zanika

Polecane posty

Tu w Armenii możemy zapomnieć o pieniądzu który tak zdominował  świat  zachodni.  Tu w Armenii podstawą jest rodzina nasi bliscy i my . Armenia to większości kraj   biedny  dominują tu obszary wiejskie a rolnictwo w klimacie wyzywanym trudne  . Ja osobiście twierdze że turyści rąbią wilki bład tak lekceważąc Arminianie ale to naszemu kraju wcale nie szkodzi  a winc stajemy się bardziej zwyczajni i nie ma zagrożenia  zatracenia tego co tryma Ormian a jest to chrescijanstwo ansza kultura tradycja i silny charakter . Musimy wiedzieć że dzis jesteśmy krajem bidnym ale czy zawsze tak było ? Cofnijmy sie do czasów starożytnych gdy byliśmy Od można do morza cofnijmy się do czasów gdy jako pierwsi prymaprylis chrzest i zasialiśmy zurno w Gruzji  . Dziś jak zwykle jesteśmy w  zogrożeniiu  i w żałobie . Mój syn   zapisał sie na kartach w pokoleniu które jest pokoleniem cierpiącym. Po  walce z wrogem musiał walczyć o swoje zycie a potem wrózic do Arcach. gdy wrócił do Armenii nie zaznał tez spokoju tu też Granice sa zagrożone a Azerskie wojsko juz nie tylko arcach nazywa swoim terytorium ale i Sevanske jezioro . Dziś nadal musimy byc silni jak św Hripsime i Gajane . Pamiętajmy że pokolenie mojego syna nadal zyje mimo grzeszności mojego pokolenia względem dziewczynek 20 lat temu i mimo mordu  terrorystów  . Dziewczynki dzieki cudownym rodzicom prysli na świat  a chłopcy nie zginęli w czasie wojny . Bączyki silni jak nasi przodkowie . Armenio kolebko chrześcijaństwa . Armenio kraju zniszczony ale nigdy nie upadający . Hajastan ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×