Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasialka

Pytanie o upławy I antykoncepcje

Polecane posty

Jestem obecnie w polowie mojego 4 opakowania tabletek Vines,przez caly czas mialam brazowe upławy, ale myslalam ze po 3 opakowaniu przejda. Dodatkowo ostatnio po stosunku boli mnie pochwa I jest wysuszona a uplawy po stosunku sa mocniejsze. Myslicie ze moze to byc jakas choroba weneryczna no myslalam nad tym I sie boje, czy jest to calkowicie normalne ? Zastanawiam sie czy nie isc do ginekologa ale dopiero po skonczeniu 4 opakowania, czy ktoras z was tez miala taki problem ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iść, iść. tabletki tabletkami, ale mechaniczna antykoncepcja jest o tyle lepsza, że poza zapobieganiem ciąży chroni także przed przenoszeniem chorób drogą płciową. Zapisz się do lekarza i popatrz na formy ochrony mechanicznej, osobiście polecam wkładkę niehormonalną Caya wielokrotnego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety skutki uboczne zażywania pigułek są różne, dlatego ja już dawno odstawiłam pigułki. Teraz używam monitor płodności test owulacyjny ze śliny Afrodyta Smart, wielokrotnego użytku. W dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, polecam ten sposób antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze tabsy nie sa dla ciebie lub sa zle dobrane, wyproboj afrodyte smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×