Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia2121

Ile ml piją wasze 3 miesiaczne dzieci mm

Polecane posty

Mój synek za tydzień będzie miał 3 miesiące i niestety ale tak jak na początku pije mleko modyfikowane praktycznie co 2 h po 90 ml , ostatnio starałam sie go przetrzymać te 3 h to zjadl moze 110 i to z wielkim grymasem. W nocy uda sie przespac 4 5 godzin bez jedzienia to jak sie obudzi pije łapczywie i zje wtedy 70+- , czytam na różnych forach to większość dzieci w tym wieku je spokojnie po 3 4 godzinach o to po 120 150. Martwie sie że je za mało na dobe je tak  zależy ile zje w nocy ale czasem nie ma 700 nieraz jest między 700 800. Wyszlismy ze szpitala z waga 3340 54 cm  teraz wazy tak ok 6200 i ciuszki ubieram mu juz większość 68 nie jest takim niemowlakiem okrągłym jak większość dzieci mysle ze po prostu ma taka naturę i będzie szczupły tylko Martwie sie że je za mało rozwja sie prawidło cały czas sie śmieje gaworzy czasem tylko przy jedzeniu pręży sie i wierci ze ledwo go utrzymać puszcza bączki i czasem pomaga czasem nie. Butelki próbowałam juz chyba wszystkie od najtańszych po najdrozsze. I tylko z tomma tipera mu odpowiada mleko pije od poczatku nan optipro plus 1. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie każde dziecko jest inne ma swój rytm i tempo rozwoju.  Jeśli przybiera na wadze i widzisz,  że się rozwija to jest w porządku.  Wiem że męczące są tak krótkie przerwy między jedzeniem,  ale przyjdzie taki czas że będzie się wydluzac zobaczysz.  Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko to mały człowiek, je tyle ile samo potrzebuje. Żadne tabelki na opakowaniu mm ani porównania z innymi dziećmi w tym wieku nic nie dadzą. Przecież na siłę w niego nie wlejesz 🤷‍♀️ skoro prawidłowo przybiera to jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×