Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kolorowa28

Moje teściowa ,Ja , Mój Narzeczony! Pomocy..

Polecane posty

Cześć Wszystkim , Mam pewien problem dotyczący mojej teściowej . Rok czasu  postanowiłam ze pójdę w kierunku kosmetologii , zacznę się uczyć , ,oraz coś robią w tym kierunku , oczywiście moja teściowa zajmuje się tym zawodem , wiec teściowa zaproponowała mi tydzień temu wyjazd z nią na szkolenie które miało się odbyć dla niej . Stwierdziłam ze to może być super nauka , lecz teściów napisała mi smsa jeden dzień przed wyjazdem , pojedziemy razem 4h w jedno i drugo stronę ale ty będziesz siedziała w samochodzie bo wejść nie możesz ze mną , to ja zapłaciłam za kurs nie ty. Po czym jak to przeczytałam postanowiłam do niej zadzwonić , zaczęła mnie wyzywać przez telefon wulgarne słowa , grożenie ze nie powinnam być z jej synem bo jest bogatszy ode mnie , po czym ja z wrażenia odłożyłam słuchawkę a ona napisała mi smsa , wiesz co mąż stwierdził że powinnam cię gorzej wyzwać , sytuacja była dla mnie chora , mój narzeczony a jej syn nie stanął za mną twierdząc ze on tej rozmowy nie słyszał , bardzo mnie to zraniło i od tej pory już nie przychodzę na herbatki i rozmowy z nią , od tego momentu zaczepiła mnie tylko w kościele twierdząc bezczelnym uśmiechem ze musimy porozmawiać , nie poczekałam i wyszłam 

dodam tylko ze zawsze uważałam ja za dobra kobietę , po całej sytuacji postanowiłam ze pójdę na studia stomatologiczne jestem  kulturalna i zawsze chciałam jak najlepiej aby nasze relacje dobrze się miały , dodam jeszcze ze ona bardzo często próbowała rozdzielić mnie i mojego narzeczonego . Czekam na odpowiedz oraz jak wy na to patrzycie co mam zrobić ? Może ona nie chce stracić synka ? Jak mam się zachowywać i czy unikać jej ?

Edytowano przez Kolorowa28
Musiałam na nowo napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ty sobie pozwalasz na to żeby jego matka ciebie wyzywała?? chora z zazdrości. Takich ludzi trzeba leczyć. Nie odbieraj od niej telefonów i nie jezdzij do niej. Ps dopoki  twoj facet nie bedzie twoim mezem, ona bedzie sie rzadzic i wtracac. Wezcie slub i wtedy ty masz przewage. Zona jest najwazniejsza, a to jej problem ze nie umie sie z tym pogodzic. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestrety aa takie zaburzone matki, które uwazaja, ze dziecko w zyciu jest celem zycia. Nie pracuja, nie mAJA pasji, zyja  tylko dla  dzieci, a potem jest placz ze syn ma zone. To jest chore, ale zdrowa matka daje wolnosc, wspiera, a nie rzadzi i wchodzi w role zony, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×