Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
julia229

Ból brzucha po łyżeczkowaniu.

Polecane posty

Hej. Udało mi się z partnerem po 4 miesiącach starań zajść w ciążę. Niestety w 9tyg dowiedziałam się,że serce naszego aniołka przestało bić. Lekarze mówią,że to nie moja wina, tylko prawdopodobnie jakieś przyczyny genetyczne,ale itak myślę,że mogłam coś zrobić Lepiej. Wykonano mi zabieg łyżeczkowania. Mam po nim mocne krwawienie i niestety drugiego dnia po zabiegu zaczął mnie boleć brzuch więc muszę brać tabletki przeciwbólowe. Czy to normalne po takim zabiegu? Kiedy można zacząć współżycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja poroniłam w lutym tego roku . Po zabiegu krwawiłam 3 tygodnie i bolał mnie brzuch. Jeśli chodzi o współżycie to pewnie kiedy ustanie krwawienie oraz bóle które mogą się utrzymać dłużej. Ja osobiście nie radzę Ci odrazu zachodzić w ciążę a odczekać minimum 3 cykle alby wszystko się dobrze zagoiło. Nawet sami lekarze zalecają odczekać te trzy miesiące. W tym czasie bierz już kwas foliowy najlepiej prenatal uno (zalecił mi je genetyk) ,.dbaj o siebie i zdrowo się odżywiaj . U mnie minęło już kilka miesięcy i teraz zaczynam starania ale bez ciśnienia bo to tylko szkodzi 😉 powodzenia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×