Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eleonora77

Opinie o tabletkach

Polecane posty

Gość Eleonora77

Hej

Chcę brać tabletki antykoncepcyjne. Ginekolog przepisał mi Yasminelle, ale mam już kilka godzin po wzięciu bardzo duże lęki, normalnie nie mam lęków, zdarzyło mi się to przedtem tylko kilka razy jako skutki uboczne leków i pod wpływem długotrwałego wycieńczenia. Nie jestem wcale lękliwą osobą, jestem towarzyska, lubię sport. 

Biorąc pod uwagę tego typu skutki uboczne, objawy, chcę zapytać, jakie macie doświadczenia z innymi tabletkami: Zoely, Qulaira, Vines, Novynette, mini pigułka (Cerazette, Azalia, Limetic).

Czy mini pigułka może powodować cysty na jajnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lęków żadne tabletki u mnie nie wywoływały (Vibin Mini i Vixpo). Ale plamienia śródcykliczne (Vibin) i brak krwawienia z odstawienia (Vixpo). Wolę kontrolę dni płodnych na Afrodyta Smart niż te piguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę bardzo tabletki już bardzo długo i jedynie miałam kiedyś spadek libido, ale wtedy brałam je już kilka lat. Jeżeli dopiero wzięłaś tabletkę to może spróbuj przyjmować je trochę dłużej i powiedz o swoich odczuciach ginekologowi. Jeżeli często masz takie skutki uboczne przy lekach to koniecznie powiedz to lekarzowi, gdy będzie dobierał odpowiednią antykoncepcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne, że lęki pojawiły się po kilku godzinach od pierwszej tabletki. Może się w jakiś sposób nakręciłaś? Przeczytałaś negatywne opinie w sieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze swojej strony polecam jednak naturalne metody. mam komputer cyklu Cyclotest MyWay i jestem bardzo zadowolona. Przy nieregularnych cyklach bardzo dokładnie wyznacza dni płodne, uwzględniając wszelkie wskaźniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to dać sobie spokój z seksem. Ja wpadłam i teraz zabawa mnie będzie kosztować ponad 2 tysiące. A wystraczyło nie uprawiać sexu. W czwartek o 16 będę wolna. Jeszcze 46 godzin ciąży.... Matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×